SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6 PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 6 PLUS

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 6 Plus

Urządzenia mobilne od Apple od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników nowinek technologicznych. Dotyczy to nie tylko nowych flagowców, ale także starszych urządzeń, takich jak iPhone 6 Plus, który premierę miał w trzecim kwartale 2014 roku. Trzeba jednak pamiętać, że urządzenie to jest – jak na dzisiejsze standardy – dość wiekowe i może być bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego jego posiadacze powinni zainwestować w odpowiednie akcesoria ochronne, takie jak szkła hartowane do iPhone 6 Plus.

Najlepsze szkła hartowane iPhone 6 Plus znajdziesz w naszym sklepie internetowym GSMOK. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów ochronnych do telefonów, które cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Najlepszym na to dowodem są pozytywne opinie i rekomendacje – nie tylko od klientów, ale również od właścicieli profesjonalnych serwisów GSM.

Dlaczego warto kupić nasze szkła hartowane iPhone 6 Plus?

Dbamy o komfort i wygodę naszych klientów, dlatego wszelkie akcesoria do smartfonów są objęte umową gwarancyjną. Oferowane przez nas szkła hartowane do iPhone 6 Plus cechują się nie tylko dużą wytrzymałością, ale również idealną przezroczystością, która sprawia, że kolory są świetnie odwzorowane. Do tego szkła zostały wyposażone w warstwę antyodłamkową, która sprawia, że potencjalnie zbite szkło się nie rozsypuje.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kupna akcesoriów, dzięki którym dłużej będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym smartfonem.

Strona wygenerowana w 0.719 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję