SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 LITE NEW EDITION
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P30 LITE NEW EDITION

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Huawei P30 LITE NEW EDITION to model, który pojawiając się na rynku w pierwszym kwartale 2020 roku, podbił serca użytkowników. Niestety nie jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego w razie awarii użytkownicy zmuszeni są naprawić wyświetlacz dotykowy Huawei P30 LITE NEW EDITION. Rozsądnie jest wymienić uszkodzony komponent i dalej cieszyć się funkcjonalnością ukochanego telefonu. To oczywiste, że na rynku co chwilę pojawia się lepszy, bardziej innowacyjny sprzęt. Jeśli jesteś zadowolony z dotychczasowego modelu, nie przepłacaj - wymień wyświetlacz P30 LITE NEW EDITION 5G LITE i korzystaj z telefonu bez ograniczeń!

Wyświetlacze oryginalne Huawei P30 LITE NEW EDITION

Jeśli zamierzasz samodzielnie naprawić wyświetlacz Huawei P30 LITE NEW EDITION, musisz przygotować się na wieloetapowy proces, który wymaga precyzji i odpowiednich narzędzi. Wymieniając wyświetlacz Huawei P30 LITE NEW EDITION 5G, należy rozpocząć oczywiście od zdjęcia tylnej odbudowy, podgrzewając ją i delikatnie podważając. Następnie należy odkręcić blaszkę, która zabezpiecza wczepkę łączącą płytę główną z czytnikiem linii papilarnych i zdemontować pokrywę baterii. Zdemontować należy także wczepkę taśmy wyświetlacza oraz antenę i kamerę aparatu. Aby wymienić panel dotykowy do Huawei P30 LITE NEW EDITION, konieczne jest także wyjęcie serca telefonu, czyli płyty głównej. Jeszcze tylko usunięcie głośnika i odklejenie płytki sub, a połowa Twojej pracy za Tobą. Teraz należy bowiem wszystkie te elementy w odpowiedniej kolejności zamontować, wykorzystując nowe, oryginalne wyświetlacze Huawei P30 LITE NEW EDITION 5G.

Wyświetlacz Huawei P30 LITE NEW EDITION

Już teraz sprawdź korzystne ceny na wyświetlacze oryginalne Huawei P30 LITE NEW EDITION, które przygotował dla Ciebie sklep GSMOK. Wieloletnia obecność na rynku, szeroki wybór części zamiennych oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że wielu klientów skorzystało z naszej oferty. Co jednak jest powodem tego, że dla wielu firm jesteśmy kluczowym dostawcą? Przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy, korzystne warunki szybkiej dostawy, a także wyjątkowe rabaty. Zamów wyświetlacz oryginalny Huawei i rozpocznij długofalową współpracę z GSMOK!

 

Strona wygenerowana w 0.565 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję