SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6S

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 74.89 zł
Brutto 92.11 zł
Brutto B2B73.59 zł
Netto 58.64 zł
Brutto 72.12 zł
Brutto B2B57.60 zł
Netto 74.89 zł
Brutto 92.11 zł
Brutto B2B73.59 zł
Netto 55.00 zł
Brutto 67.65 zł
Brutto B2B54.01 zł
Planowana
dostawa
Netto 55.00 zł
Brutto 67.65 zł
Brutto B2B54.01 zł
Planowana
dostawa
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł
Planowana
dostawa
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł
Planowana
dostawa
Netto 58.75 zł
Brutto 72.26 zł
Brutto B2B57.70 zł
Planowana
dostawa

Wyświetlacze do iPhone 6S to bardzo popularne akcesoria dostępne w naszym sklepie GSMOK.PL, które oferujemy głównie wymagającym klientom, oczekującym wysokiej jakości i wieloletniej trwałości. Elementy te występują w kilku wariantach i zawsze ich parametry są zgodne z tymi znajdującymi się na stronie internetowej. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zapewniamy także pełną pomoc i obsługę przed- i posprzedażową, a także mnóstwo praktycznych i przydatnych porad. Wyświetlacze iPhone 6S są najdelikatniejszymi podzespołami tego modelu telefonu i z reguły jako pierwsze ulegają uszkodzeniom wskutek standardowego użytkowania. Warto się zapoznać ze wszystkimi dostępnymi wyświetlaczami do iPhone 6S już dziś!

Wyświetlacz iPhone 6S - najważniejszy element, o który warto dbać

Marka Apple zaprojektowała model iPhone 6S w oparciu o najnowsze technologie, które sprawiły, że telefon ten szybko stał się jednym z najpopularniejszych na całym rynku. Nowoczesny aparat o wysokiej rozdzielczości oraz błyskawiczny procesor sprawiły, że mimo dość wysokiej ceny wstępnej, producent odnotował rekordy sprzedażowe, które umożliwiły mu dalszy i zrównoważony rozwój. Smartfon iPhone 6S został pokazany na rynku 9 września 2015 roku i był pierwszym w portfolio producenta wyposażonym w 3D Touch. Funkcja ta była dużym hitem i spotkała się z dobrym odbiorem ze strony kupujących.

Na froncie urządzenia znajduje się duży wyświetlacz iPhone 6S o przekątnej 4,7 cala i bardzo wysokiej rozdzielczości 1334 x 750 pikseli. Ekran ten był oceniany przez ówczesną prasę jako doskonały zamiennik wyświetlaczy OLED, głównie ze względu na znakomite odwzorowanie czerni i wysoki kontrast.

Dlaczego warto wymienić wyświetlacz do iPhone 6S?

Wymiana wyświetlacza w iPhone 6S jest dedykowana głównie do właścicieli urządzeń uszkodzonych wskutek np. upadku. Awaria ekranu jest niezwykle często spotykana i przeważnie oznacza spore wydatki dla klienta końcowego. Nie musi jednak tak być. W naszym sklepie dostępne są przeróżne wyświetlacze do iPhone 6S pochodzące z oficjalnej i sprawdzonej dystrybucji na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także niektóre dane techniczne i zdjęcia.

Wyświetlacze ulegają uszkodzeniom z wielu różnych powodów. Warto wśród nich wymienić między innymi upadek smartfona na twardą powierzchnię, przygniecenie go ciężkim przedmiotem, a nawet przyciśnięcie jego frontu do np. kantu mebla. Bardzo częstą przyczyną chęci wymiany wyświetlacza w iPhone 6S jest jego zarysowanie na skutek standardowego użytkowania. To szczególnie duży problem dla osób, które traktują swój smartfon jako narzędzie do pracy i zabawy. Wówczas głębokie rysy i zmatowienia całkowicie niwelują radość posiadania swojego telefonu.

Wyświetlacz iPhone 6S wcale nie musi być trudny w wymianie

Zapraszamy do zakupu wyświetlaczy do iPhone 6S w sklepie GSMOK.PL. Zapewniamy zawsze towar zgodny z opisem i chętnie pomagamy na każdym etapie realizacji. Ponadto towar wysyłamy z naszego oddziału dwa razy dziennie kurierem i zawsze dbamy o bezpieczne zapakowanie wysyłanych przedmiotów. Oferujemy także zniżki dla naszych stałych klientów oraz preferencyjne warunki. Co więcej, dbamy w precyzyjny sposób o jakość naszych produktów i zawsze testujemy je jeszcze przed nadaniem przesyłki.

Strona wygenerowana w 0.61 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję