SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6S

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wyświetlacze do iPhone 6S to bardzo popularne akcesoria dostępne w naszym sklepie GSMOK.PL, które oferujemy głównie wymagającym klientom, oczekującym wysokiej jakości i wieloletniej trwałości. Elementy te występują w kilku wariantach i zawsze ich parametry są zgodne z tymi znajdującymi się na stronie internetowej. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zapewniamy także pełną pomoc i obsługę przed- i posprzedażową, a także mnóstwo praktycznych i przydatnych porad. Wyświetlacze iPhone 6S są najdelikatniejszymi podzespołami tego modelu telefonu i z reguły jako pierwsze ulegają uszkodzeniom wskutek standardowego użytkowania. Warto się zapoznać ze wszystkimi dostępnymi wyświetlaczami do iPhone 6S już dziś!

Wyświetlacz iPhone 6S - najważniejszy element, o który warto dbać

Marka Apple zaprojektowała model iPhone 6S w oparciu o najnowsze technologie, które sprawiły, że telefon ten szybko stał się jednym z najpopularniejszych na całym rynku. Nowoczesny aparat o wysokiej rozdzielczości oraz błyskawiczny procesor sprawiły, że mimo dość wysokiej ceny wstępnej, producent odnotował rekordy sprzedażowe, które umożliwiły mu dalszy i zrównoważony rozwój. Smartfon iPhone 6S został pokazany na rynku 9 września 2015 roku i był pierwszym w portfolio producenta wyposażonym w 3D Touch. Funkcja ta była dużym hitem i spotkała się z dobrym odbiorem ze strony kupujących.

Na froncie urządzenia znajduje się duży wyświetlacz iPhone 6S o przekątnej 4,7 cala i bardzo wysokiej rozdzielczości 1334 x 750 pikseli. Ekran ten był oceniany przez ówczesną prasę jako doskonały zamiennik wyświetlaczy OLED, głównie ze względu na znakomite odwzorowanie czerni i wysoki kontrast.

Dlaczego warto wymienić wyświetlacz do iPhone 6S?

Wymiana wyświetlacza w iPhone 6S jest dedykowana głównie do właścicieli urządzeń uszkodzonych wskutek np. upadku. Awaria ekranu jest niezwykle często spotykana i przeważnie oznacza spore wydatki dla klienta końcowego. Nie musi jednak tak być. W naszym sklepie dostępne są przeróżne wyświetlacze do iPhone 6S pochodzące z oficjalnej i sprawdzonej dystrybucji na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także niektóre dane techniczne i zdjęcia.

Wyświetlacze ulegają uszkodzeniom z wielu różnych powodów. Warto wśród nich wymienić między innymi upadek smartfona na twardą powierzchnię, przygniecenie go ciężkim przedmiotem, a nawet przyciśnięcie jego frontu do np. kantu mebla. Bardzo częstą przyczyną chęci wymiany wyświetlacza w iPhone 6S jest jego zarysowanie na skutek standardowego użytkowania. To szczególnie duży problem dla osób, które traktują swój smartfon jako narzędzie do pracy i zabawy. Wówczas głębokie rysy i zmatowienia całkowicie niwelują radość posiadania swojego telefonu.

Wyświetlacz iPhone 6S wcale nie musi być trudny w wymianie

Zapraszamy do zakupu wyświetlaczy do iPhone 6S w sklepie GSMOK.PL. Zapewniamy zawsze towar zgodny z opisem i chętnie pomagamy na każdym etapie realizacji. Ponadto towar wysyłamy z naszego oddziału dwa razy dziennie kurierem i zawsze dbamy o bezpieczne zapakowanie wysyłanych przedmiotów. Oferujemy także zniżki dla naszych stałych klientów oraz preferencyjne warunki. Co więcej, dbamy w precyzyjny sposób o jakość naszych produktów i zawsze testujemy je jeszcze przed nadaniem przesyłki.

Strona wygenerowana w 0.918 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję