SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Diagnostyka, urządzenia serwisowe

(ilość produktów: 10 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Urządzenia diagnostyczne do serwisu GSM to ważny element wyposażenia każdego punktu napraw telefonów i innych urządzeń mobilnych. Wśród dostępnego w naszym sklepie asortymentu znajdziesz profesjonalne rozwiązania, które pozwalają na dokładną analizę problemów technicznych i odpowiednie zaprogramowanie niedziałających funkcji. W hurtowni GSMOK zamówisz programatory serwisowe do telefonów, zasilacze cyfrowe, myjki ultradźwiękowe oraz pełen zestaw narzędzi umożliwiających rozkręcenie urządzenia, jak wkrętaki do telefonów komórkowych, otwieraki czy pęsety. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Programatory serwisowe do telefonów 

Programator to niewielkie urządzenie, które pozwala na wgrywanie oprogramowania i kalibrację różnych komponentów telefonu. Dzięki nim można przywrócić Face ID czy True Tone w smartfonie od Apple. Z kolei płytki do programowania baterii oraz programator baterii iPhone umożliwiają przywrócenie pełnej funkcjonalności baterii po wymianie czy naprawie. Wielofunkcyjne urządzenie można rozbudować o dodatkowe płytki do programowania różnych podzespołów wielu producentów. Dzięki opcji USB podepniesz telefon bezpośrednio pod programator Face iD czy True Tone. Urządzenie może być zasilane również kablem Lightning. 

Myjki ultradźwiękowe – profesjonalne czyszczenie

W tej kategorii znajdziesz również myjki ultradźwiękowe. Pozwalają na dokładne czyszczenie elementów elektronicznych oraz usuwają zanieczyszczenia, które mogą przeszkadzać w prawidłowym działaniu sprzętu w bezpieczny sposób. Myjka ultradźwiękowa do elektroniki wypłukuje zanieczyszczenia, a dzięki odpowiedniemu ekranowi możesz sprawdzić, jaki tryb pracy obsługuje urządzenie oraz zweryfikować pozostały czas mycia. Sprzęt pozwoli dokładnie wyczyścić między innymi płyty główne telefonów (na przykład po zalaniu), brudne narzędzia i mechanizmy. 

Zasilacze cyfrowe

W naszym sklepie są również dostępne zasilacze laboratoryjne. Mają różne tryby regulacji, zabezpieczenia przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem, a także automatyczne chłodzenie, dzięki czemu pracują cicho. Odpowiednie pokrętła pozwalają ustawić natężenie i napięcie, a dzięki szeregowi kontrolek, użytkownik jest na bieżąco informowany o postępach. 

Wybierz odpowiednie akcesoria i zamów programator True Tone, zasilacz, myjkę ultradźwiękową oraz szereg innych urządzeń, które pomogą w realizacji zleceń każdego klienta. Warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt do diagnostyki smartfonów! Sprawdź pełen asortyment, załóż konto w naszym sklepie i zyskaj stałego partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 0.123 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję