SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO G 5G

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Motorola G 5G to smartfon z wydajnym procesorem Qualcomm Snapdragon 750G, dużym ekranem LTPS TFT o przekątnej 6.7 cala, który zapewnia wyraźny i ostry obraz, oraz z pojemną baterią o pojemności 5000 mAh, która zapewnia długi czas pracy. Model wyposażony został w trzy aparaty, które pozwalają na wykonywanie dobrej jakości zdjęć. Smartfon jest bardzo dobrze oceniany przez użytkowników, przez co w momencie uszkodzenia wielu z nich decyduje się na naprawę. Prowadząc serwis GSM, nie sposób posiadać na magazynie części do wszystkich urządzeń mobilnych.  Wyświetlacz do Moto G 5G może jednak szybko trafić w Twoje ręce – hurtownia GSMOK zapewnia błyskawiczną realizację każdego zamówienia. Wszystko po to, by wspierać przedsiębiorców!

Wyświetlacze do Motoroli G 5G – wysoka jakość komponentów

Moto G 5G oryginalny wyświetlacz zapewnia najwyższą jakość wykonania i kompatybilność z urządzeniem. Gwarantuje wyraźny obraz, głębokie nasycenie kolorów oraz sprawne działanie. Oferuje też odpowiednią rozdzielczość, dzięki czemu tekst i grafika są wyraźnie widoczne na ekranie. Wymiana uszkodzonego komponentu umożliwia ponowne korzystanie z aplikacji, przeglądanie internetu, oglądanie filmów i granie w gry, zapewniając atrakcyjne wrażenia wizualne. Oryginalny wyświetlacz do Moto G 5G spełnia najwyższe standardy jakościowe, a jego wykonanie jest trwałe i solidne. Dzięki temu zapewnia długą żywotność. Komponent jest bezpieczny w użytkowaniu, co oznacza, że nie ma ryzyka, że jego montaż lub użytkowanie spowodują uszkodzenia telefonu lub naruszą bezpieczeństwo użytkownika.

Wyświetlacz do Moto G 5G – błyskawiczna obsługa zamówienia

Wielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że samodzielne próby naprawy smartfona mogą skutkować dalszymi uszkodzeniami urządzenia. Będą więc szukać profesjonalnego serwisu GSM, który zapewni sprawną wymianę uszkodzonych części na komponenty najwyższej jakości. Warto więc postawić na współpracę z hurtownią GSMOK, w której asortymencie znajdziesz najlepsze, oryginalne wyświetlacze do Motoroli G 5G oraz innych modeli w konkurencyjnych cenach hurtowych. Klienci B2B mogą również korzystać z benefitów w programie lojalnościowym. Oferujemy rabaty za staż, dostęp do specjalnych promocji oraz wsparcie dedykowanego opiekuna handlowego. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, dzięki czemu ekran Moto G 5G szybko trafi w Twojej ręce, co umożliwi sprawną realizację zlecenia klienta. Skorzystaj z oferty GSMOK i podnieś renomę swojego serwisu!

Strona wygenerowana w 0.379 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję