SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A217 GALAXY A21S
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A217 GALAXY A21S

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Pęknięta szybka lub uszkodzony wyświetlacz to znak naszych czasów. Tragiczne w skutkach upuszczenie telefonu zdarzyć się może każdemu. Na szczęście wystarczy wymienić A217 GALAXY A21S wyświetlacz, aby na nowo cieszyć się mnogością funkcji swojego urządzenia. Prowadzisz punkt serwisowy? Często zatem przychodzą do Ciebie klienci, prosząc o ekspresową naprawę. Jeśli posiadasz swoją firmę w Warszawie, to wyświetlacz i panel dotykowy dostarczymy Ci jeszcze tego samego dnia! Jako zarejestrowany użytkownik i właściciel działalności gospodarczej, otrzymasz od nas dedykowanego opiekuna handlowego, możliwość negocjowania cen oraz korzyści rabatowe z punktów zebranych w ramach programu lojalnościowego. Zamów panel dotykowy GALAXY A21S do godziny 16, a przesyłkę nadamy jeszcze tego samego dnia!

Wyświetlacz A217 GALAXY A21S – wymienić samodzielnie czy oddać do punktu serwisowego?

Wymianę wyświetlacza należy rozpocząć od otworzenia obudowy, do czego niezbędne będzie jej nagrzanie i podważenie. Zanim będzie można wymienić sam wyświetlacz i panel dotykowy, konieczny jest demontaż czytnika linii papilarnych, rozkręcenie wewnętrznej obudowy i wymontowanie poszczególnych modułów takich jak bateria, płyta główna czy taśma złącza ładowania. Następnie wszystkie zdemontowane elementy należy umieścić w nowym module, którym jest A217 GALAXY A21S wyświetlacz. Choć w sieci łatwo znaleźć filmik instruktażowy, to samodzielna próba naprawy przez osobę bez specjalistycznych umiejętności może skończyć się uszkodzeniem innych podzespołów. W procesie naprawczym należy balansować między ostrożnością wobec komponentów, a siłą potrzebną podczas demontażu. Właśnie dlatego rekomenduje się, aby A217 GALAXY A21S ekran LCD wyświetlacza oddać w ręce specjalistów, którzy poradzą sobie z każdą awarią.

Ekran LCD do A217 GALAXY A21S w GSMOK

A217 GALAXY A21S ekran LCD wyświetlacz w sklepie GSMOK to gwarancja najwyższej jakości obrazu, bogatej kolorystyki i wysokiej rozdzielczości, która przywróci urządzeniu przedwypadkową funkcjonalność. Wysokogatunkowe produkty w atrakcyjnych cenach i kompleksowa obsługa sprawiają, że grono klientów, dla których stajemy się kluczowi dostawcami, nieustannie się powiększa. Zamów panel dotykowy GALAXY A21S i rozpocznij z nami współpracę! 

Strona wygenerowana w 0.85 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję