SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 13 PRO
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 13 PRO

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 2190.00 zł
Brutto 2693.70 zł
Brutto B2B2154.74 zł
Netto 1761.25 zł
Brutto 2166.34 zł
Brutto B2B1730.83 zł
Netto 1748.75 zł
Brutto 2150.96 zł
Brutto B2B1718.53 zł

Telefony firmy Apple od lat cieszą się niezmienną popularnością. Oryginalny styl i nowatorskie technologie zastosowane przy produkcji iPhone’ów, co roku przekonują coraz większą liczbę użytkowników do inwestycji w nie. Jednym z nowszych modeli wypuszczonych przez Apple’a jest iPhone 13 Pro, który zaliczany jest do najwydajniejszych smartfonów dostępnych na rynku. Urządzenia te są jednak drogie, a ponowne kupno wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego też w przypadku uszkodzenia podzespołu, warto zastanowić się nad wymianą jedynie tego komponentu. Aby zapewnić kompleksowe usługi swoim klientom, warto wyposażyć serwis GSM w wyświetlacze refurb iPhone 13 Pro! Zobacz, jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy!

Apple iPhone 13 Pro – wyświetlacze najwyższej jakości

W przypadku telefonów, w tym iPhone 13 Pro, wyświetlacze to jedne z podzespołów wyjątkowo narażonych na uszkodzenie – wystarczy chwila nieuwagi, żeby telefon wypadł z torby czy ręki, co najczęściej kończy się zbitą szybką. Równie popularnymi usterkami są martwe piksele, uszkodzona matryca i kolorowe paski, które znacznie obniżają komfort użytkowania. Aby przywrócić telefon do pełnej sprawności, warto wymienić komponent na fabrycznie nowy. Ekrany iPhone 13 Pro, dostępne w ofercie naszej hurtowni to wysokiej jakości podzespoły, które z pewnością zadowolą klientów Twojego sklepu. Do ich produkcji zastosowano technologię OLED – oznacza to, że ekran złożony jest z diod samodzielnie emitujących światło. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo dobre odwzorowanie kolorów, a także uzyskanie idealnie głębokiej czerni.

Wymieniaj uszkodzone ekrany iPhone 13 Pro

Wyświetlacze gwarantują niepowtarzalne kąty widzenia i są energooszczędne, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Poszerz ofertę swojego serwisu GSM o szereg podzespołów kompatybilnych z iPhone 13 Pro. Dzięki temu dotrzesz do większego grona odbiorców. Z pewnością warto wymienić zużyte baterie do iPhone 13 Pro, a także wprowadzić usługę naklejania szkła hartowanego. Zapewnij kompleksowe usługi swoim klientom! Rozpocznij współpracę z hurtownią GSMOK i zyskaj dostęp do szerokiej gamy produktów, takich jak m.in. wyświetlacze do iPhone 13 i nie tylko!

Strona wygenerowana w 0.796 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję