SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Karty Pamięci i Pendrive

(ilość produktów: 12 )
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Karty pamięci to nośniki, na których można przechowywać dowolne dane. Mają one jednak ograniczoną pojemność, która zazwyczaj wystarczy do zapisania tysięcy zdjęć, utworów, czy plików tekstowych. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary stosowane są w aparatach cyfrowych oraz telefonach komórkowych. Ich największą zaletą jest krótki czas dostępu do plików, które umożliwiają zapisywanie obrazów w czasie rzeczywistym. Wybierając kartę pamięci do swojego urządzenia powinno się zwrócić uwagę właśnie na prędkość zapisu oraz odczytu. Wyróżnić można kilka standardów kart pamięci: Compact Flash, Micro Secure Digital, Secure Digital.

GSMOK autoryzowany dystrybutor kart pamięci

Hurtownia GSMOK to autoryzowany dystrybutor kart pamięci do telefonów. Nawiązując współpracę z marką Goodram, otrzymaliśmy możliwość sprzedaży akcesoriów tego producenta. Oznacza to, że oferowane Państwu karty pamięci do telefonu są najwyższej jakości, co gwarantuje szybki zapis i odczyt zapisanych danych.Wieloletnie doświadczenie oraz praca z klientami nauczyły nad, że najważniejsza jest ich satysfakcja z dokonanego u nas zakupu. To właśnie dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy renomę na rynku, która pozwoliła nam stać się przodującą hurtownią sprzedającą części oraz akcesoria do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania, które spełnią oczekiwania wszystkich klientów.

Karty pamięci do telefonów

Karty pamięci w telefonach stanowią ich nieodłączny element. Mimo coraz większych pojemności smartfonów cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Dzięki możliwościom zapisu, jakie dają karty pamięci do telefonu użytkownik nie musi obawiać się, że straci dane bezpowrotnie w przypadku uszkodzenia aparatu. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania zarówno dla standardowych użytkowników smartfonów, jak i profesjonalnych fotografów. Najwyższa jakość dostępnych akcesoriów sprawia, że cieszą się one ogromnym uznaniem wśród klientów, którzy coraz chętniej decydują się na ich zakup.Bezawaryjność to klucz do sukcesu w przypadku pamięci flash, na której zapisywane są najważniejsze pliki i dane. Takie są właśnie oferowane przez nas karty pamięci - niezawodne.

Rozwiązanie dla profesjonalistów

Swoje usługi świadczymy głównie dla klientów hurtowych, oferujemy im najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Zaopatrujemy w najlepsze akcesoria, w tym karty pamięci, nie tylko firmy i sklepy, ale także artystów, których pasją jest robienie zdjęć. Możliwość szybkiego zapisu fotografii o dużej pojemności to szczególnie ważny czynnik, który pozwala ułatwić codzienną pracę fotografa.

Podstawowe karty pamięci dla każdego użytkownika

W swojej ofercie posiadamy także podstawowe karty pamięci o pojemności 16, 32 oraz 64 GB, które również charakteryzują się szybkim zapisem oraz odczytem danych, a także kompatybilnością ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi slot kart MicroSD. Ponadto do każdej karty pamięci dodawany jest adapter umożliwiający odczyt danych z pamięci flash na urządzeniach starszej generacji.

Alternatywa dla kart pamięci

Oferujemy Państwu również pendrive marki Goodram o pojemności 32 GB. Jest to rozwiązanie dla wszystkich osób, które oczekują niezawodności oraz możliwości skorzystania z urządzenia w każdej chwili, bez konieczności wyjmowania karty pamięci. Wbudowane w nich standardowe wyjście USB pozwala podpiąć urządzenie do komputera oraz telewizora i innych sprzętów mających gniazda USB.

Atrakcyjne oferty dla stałych i nowych klientów

Jesteśmy w pełni profesjonalną hurtownią dbającą o swoją renomę oraz zadowolenie klientów, które jest dla nas kluczem do dalszego rozwoju. Państwa opinie o naszych produktach pozwalają nam stale ulepszać oraz poszerzać asortyment. Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów posiadamy atrakcyjne oferty oraz rabaty, które widoczne są po zarejestrowaniu się w panelu klienta. Ponadto oferujemy program lojalnościowy, który pozwala zbierać punkty za polecanie naszego sklepu oraz dokonywanie zakupów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w prośby i spełniając wszystkie wymagania klientów.

Kolor:

Producent:

Pojemność:

Rodzaj transmisji:

Strona wygenerowana w 0.102 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję