SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12 PRO
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 12 PRO

(11 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Czasami wystarczy chwila nieuwagi użytkownika i na ekranie smartfona pojawia się nieestetyczna pajęczynka, kolorowe paski, dotyk przestaje działać, a IPHONE 12 PRO wyświetlacz OLED staje się szary i pojawiają się na nim martwe piksele. Co w takiej sytuacji warto zrobić? Zamiast wymieniać urządzenie na nowy model, z powodzeniem możesz wymienić tylko uszkodzony komponent. To rozwiązanie korzystne finansowo, a dodatkowo nie utracisz danych. Profesjonalny serwis zadba o fachowe wykonanie zlecenia. My z kolei oferujemy wysokiej klasy podzespół, dostępny w atrakcyjnej cenie. APPLE IPHONE 12 PRO ekran LCD wyświetlacza to przetestowany, sprawny i dokładnie zapakowany produkt, który pozwoli na nowo przywrócić sprawność całego urządzenia.

Ekran LCD do APPLE IPHONE 12 PRO

Wymianę wyświetlacza zaczyna się od wyłączenia urządzenia. Na dole znajdują się małe śrubki, które trzeba odkręcić, a następnie APPLE IPHONE 12 PRO wyświetlacz delikatnie podważyć, by rozszczelnić urządzenie. Profesjonaliści na tym etapie przy pomocy specjalnej nagrzewnicy rozgrzewają klej, by ten łatwiej puścił i można było sprawniej dostać się do wnętrza telefonu. W APPLE IPHONE 12 PRO ekran LCD wyświetlacza jest zamontowany przy pomocy specjalnej taśmy. By dostać się do zaczepów, należy odkręcić śrubki osłony baterii i ekranu, a następnie delikatnie podważyć złącze. Taśma łączy również panel dotykowy IPHONE 12 PRO, dlatego to złącze również trzeba wypiąć. Kolejnym krokiem jest odkręcenie śrubek od głośnika do rozmów i odklejenie taśmy z czujnikami, a następnie zamontowanie jej w nowym ekranie. Bezpośrednio przed montażem należy zdjąć z ekranu wszystkie elementy zabezpieczające. Tak przygotowane podzespoły należy umieścić ponownie w korpusie urządzenia, a następnie przykręcić element zabezpieczający złącza śrubkami. Wykonując naprawę samemu, można uszkodzić na przykład gniazdo baterii na płycie głównej, dlatego warto oddać telefon w ręce specjalistów.

Wyświetlacz do APPLE IPHONE 12 PRO

W profesjonalnym serwisie nowy panel dotykowy IPHONE 12 PRO zostanie odpowiednio zamontowany, a telefon zabezpieczony uszczelką, która chroni wnętrze przed kurzem czy wilgocią. Tak naprawione urządzenie z pewnością posłuży przez kolejne lata. Wybierz wysokiej jakości IPHONE 12 PRO wyświetlacz OLED i zamów do swojego punktu serwisowego. Zarejestruj się na naszej stronie i korzystaj z wielu atrakcyjnych rabatów. Do złożenia zamówienia zapraszamy także klientów indywidualnych, którzy hobbystycznie zajmują się naprawą telefonów. Sprawdź dostępne produkty i zamów już teraz!

Strona wygenerowana w 0.978 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję