SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 10 PRO
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do MATE 10 PRO

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Huawei Mate 10 Pro to model, który został wypuszczony na rynek w 2017 roku. Został wyposażony przez producenta w litowo-polimerową baterię o pojemności aż 4000 mAh oraz klasę odporności IP67, dzięki czemu wiele osób nie chce rozstawać się z tym urządzeniem. Niestety jak w każdym smartfonie, tak i tutaj szczególnie podatnym na awarię podzespołem jest wyświetlacz. Jeśli zatem uległ on uszkodzeniu, warto wymienić go na nowy i pozostać przy sprawdzonym modelu. Należy bowiem wiedzieć, że modele Huawei wypuszczone po 2019 roku zostały pozbawione dostępu do usług Google, dlatego lepiej naprawiać starsze modele, zamiast kupować nowe. Najlepsze wyświetlacze do Huaweia Mate 10 Pro znajdziesz w naszej hurtowni!

Wyświetlacze do Huaweia Mate 10 PRO

Działaj oszczędnie i ekologicznie – naprawiaj elektronikę, zamiast wymieniać ją na nową. Wyświetlacz Mate 10 Pro przestał działać? Pojawiły się na nim pasy lub martwe piksele? W takim razie konieczna będzie jego wymiana. Na początek doradzamy wizytę w serwisie, gdzie fachowcy przeprowadzą diagnozę. Niezbędne części potrzebne do naprawy tego modelu, w tym oczywiście wyświetlacz BLA-L09, znajdziesz w naszej hurtowni. Jeśli posiadasz doświadczenie w naprawie drobnej elektroniki oraz niezbędne narzędzia, możesz samodzielnie wymienić wyświetlacz na nowy. Jeśli jednak nie posiadasz ani doświadczenia, ani niezbędnego zestawu naprawczego, warto zaufać specjalistom z profesjonalnego serwisu GSM.

Huawei BLA-L29 wyświetlacz

Prowadzisz serwis GSM? W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej niż tylko Huawei BLA-L29 wyświetlacz. Nieustannie poszerzamy asortyment, aby Klienci mogli skorzystać z niskich cen i zaopatrzyć się u nas w sprawdzone części zamienne oraz akcesoria do modeli znanych marek takich jak LG, Apple, Xiaomi, czy Samsung. Na klientów biznesowych, którzy dołączą do grona zarejestrowanych użytkowników, czekają również program rabatów za staż, dedykowany opiekun handlowy oraz możliwość negocjacji cen. Złóż zamówienie do godziny 16, a zamówienie zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia! Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami. 

Strona wygenerowana w 0.446 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję