SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • S918 GALAXY S23 ULTRA

Części i akcesoria do SAMSUNG S918 GALAXY S23 ULTRA

(ilość produktów: 321)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Prowadzisz serwis GSM i świadczysz lub chcesz zacząć świadczyć usługi naprawcze Samsung Galaxy S23 Ultra? Wyposaż się w niezbędne podzespoły w hurtowni GSMOK! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko komponenty, które w smartfonach klientów najczęściej ulegają uszkodzeniu, ale także te, które pozwolą Ci zrealizować również te bardziej skomplikowane zlecenia. Zaopatrzysz się u nas zarówno w części serwisowe oryginalne do Samsung S23 Ultra, jak i wysokiej jakości zamienniki. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów potrzebne podzespoły w hurtowni GSMOK!

Części do telefonów Samsung Galaxy S23 Ultra

Niezależnie od tego, jakiego podzespołu potrzebujesz do naprawy smartfonu klienta, w GSMOK znajdziesz to, czego szukasz! Oferujemy takie części do Samsung Galaxy S23 Ultra, jak układy IC, złącza międzypłytowe i BTB, taśmy przycisków bocznych, termistory, chipy, dupleksery czy też diody przełączające. Problemy z aparatem w telefonie klienta pomogą rozwiązać dostępne w naszej hurtowni kamery oraz ramki szybki kamery. Usterki związane z akumulatorem naprawisz natomiast, wymieniając podzespół na nowe baterie do Samsung S23 Ultra.

W hurtowni GSMOK znajdziesz również wyświetlacze oryginalne do Samsung S23 Ultra w wersji czarnej, różowej, zielonej, beżowej, niebieskiej, błękitno-limonkowej oraz grafitowo-czerwonej. To ekrany Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3088x1440px, częstotliwości odświeżania 120Hz i ze wsparciem HDR10+. Dzięki temu, że są to podzespoły oryginalne, oferują identyczne wrażenia z użytkowania, co fabrycznie zamontowane w telefonie komponenty.

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy S23 Ultra

Oprócz potrzebnych do naprawy podzespołów, na naszej stronie zamówisz również akcesoria do Samsung Galaxy S23 Ultra. Znajdziesz tu między innymi etui w wersji silikonowej, jelly case i soft oraz szkła ochronne, które uchronią smartfon klienta przed uszkodzeniem wskutek upadku. Dostępne są także ładowarki sieciowe i samochodowe, kable czy też zestawy słuchawkowe. Dbamy o to, by oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego wszystkie akcesoria i części do S918 Galaxy S23 Ultra oraz innych modeli smartfonów cechują się najwyższą jakością wykonania. Postaw na rzetelnego dostawcę i zamów potrzebne podzespoły w GSMOK!

Strona wygenerowana w 2.686 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję