SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Uchwyty na telefon

(ilość produktów: 29 )
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Korzystaj bezpiecznie z telefonu w każdej sytuacji

Istnieją sytuacje, w których korzystanie z telefonu komórkowego jest niewygodne, czy też wręcz niebezpieczne, jednak jednocześnie trudno nam pozwolić sobie na to, aby być wówczas odciętym od świata i porzucić łączność z nim poprzez smartfona. Jedną z takich sytuacji jest rzecz jasna jazda wszelkiego rodzaju pojazdami – samochodem, czy też rowerem. Powinniśmy skupić się na drodze i prowadzeniu pojazdu, a każde rozproszenie naszej uwagi może nawet grozić wypadkiem. Oprócz tego, nawet jakbyśmy chcieli podjąć się ryzykownego manewru jednoczesnej jazdy i obsługi telefonu, będzie to po prostu niewygodne. Równie niewygodne byłoby zatrzymywanie się na poboczu lub w innym miejscu za każdym razem, gdy chcemy odebrać telefon bądź napisać wiadomość. W przypadku dłuższych tras samochodowych byłoby to naprawdę uciążliwe i w praktyce oznaczało odcięcie kierowcy od kontaktu z rodziną lub też firmą, gdy jest to wyjazd w sprawach służbowych. Z tego właśnie powodu w Twoim samochodzie lub na wyposażeniu Twojego roweru przydadzą Ci się akcesoria, które umożliwią bezpieczne i wygodne wykorzystanie telefonu. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni, ponieważ udostępniamy szereg uchwytów na telefon do samochodu, a także uchwytów rowerowych na telefon. Zobacz, że będzie to wyposażenie wygodne i funkcjonalne również dla Ciebie.

Uchwyty rowerowe, uchwyty na telefon do samochodu, selfie sticki w różnych kolorach

Uchwyty na telefon z przyssawką i inne modele uchwytów dostępne w naszej ofercie to wyposażenie, które przyda się każdemu kierowcy lub miłośnikowi rowerowych wypraw. Dzięki niemu bez problemu umieścisz swoje urządzenie w wygodnym miejscu z łatwym dostępem do obsługi nawet podczas jazdy. Sprawi to, że będziesz zawsze mógł odebrać rozmowę telefoniczną lub skorzystać z nawigacji na telefonie. Poszczególne modele uchwytów są odpowiednie nie tylko do smartfonów, ale też do tabletów i innych urządzeń mobilnych. Wyposażenie to gwarantuje też zabezpieczenie dla samego urządzenia, bez ograniczania jego funkcjonalności. Nie musisz obawiać się, że telefon odczepi się od uchwytu i spadnie podczas jazdy. Nawet wielogodzinna jazda samochodem nie pozbawi Cię zatem możliwości wygodnego skorzystania z telefonu.

Oprócz tego w naszej ofercie posiadamy również selfie sticki w różnych kolorach. To także bardzo przydatne wyposażenie, dzięki któremu możemy robić przy pomocy naszych urządzeń mobilnych wysokiej jakości zdjęcia w każdej sytuacji. Nie będziesz musiał prosić przypadkowo napotkanych osób o wykonanie Ci zdjęcia ani też nie będziesz musiał wychylać się z telefonem i stwarzać w ten sposób zagrożenia – wystarczy skorzystać z prostego narzędzia, jakim jest właśnie selfie stick. To obowiązkowe wyposażenie np. na wakacje lub też samotne wyprawy, gdy nie masz możliwości poproszenia innej osoby o wykonanie fotografii.

Zobacz naszą pełną ofertę uchwytów na telefon do samochodu na kratkę, uchwytów rowerowych i wszelkich innych uchwytów do urządzeń mobilnych oraz postaw na komfort korzystania z nich w każdej sytuacji.

 

Strona wygenerowana w 0.101 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję