SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS MAX
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE XS MAX

(31 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W sklepie GSMOK.PL oferujemy między innymi doskonale wykonane części serwisowe do Apple iPhone XS Max. Poszczególne produkty umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej naprawy tego jednego z najpopularniejszych smartfonów amerykańskiej marki Apple i odzyskanie jego stuprocentowej sprawności przy niewielkim nakładzie środków finansowych. Wśród wielu dostępnych części do serwisowania iPhone XS Max warto wymienić siateczki mikrofonu oraz głośniki, szufladki i taśmy flex, różniące się przeznaczeniem oraz ewentualnie dodatkowymi rozwiązaniami technicznymi. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne części i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Czym cechują się wszystkie części do serwisowania Apple iPhone XS Max?

Wszystkie części do serwisowania Apple iPhone XS Max są przez nas osobiście wyselekcjonowane na podstawie ich jakości i relacji do ceny, dlatego spełniają wszelkie oczekiwania współczesnych serwisantów. Są precyzyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, a przy tym także są bardzo trwałe, dzięki czemu po ich wymianie można mieć pewność, że będą sprawne aż do czasu sprzedaży smartfona kolejnemu właścicielowi. Warto wiedzieć, że czynności serwisowe polegające na wymianie i modyfikacji sprzętu po awarii wymagają od serwisanta ogromnej wiedzy i sporych nakładów finansowych ze strony konsumenta, dlatego każdą z napraw warto wykonać sprawnie i mieć pewność odpowiednich efektów.

Podstawowa oferta części do serwisowania Apple iPhone XS Max

Wśród wielu części do serwisowania Apple iPhone XS Max warto wymienić między innymi taśmy typu flex, które służą do podłączania poszczególnych peryferiów i są niezbędnym elementem każdego telefonu. Taśmy różnią się głównie przeznaczeniem, a w naszym sklepie dostępne są w zasadzie wszelkie istotne warianty. Oferujemy taśmy flex ze złączem ładowania w kolorze białym, złotym oraz czarnym, a także warianty do obsługi przycisków głośności czy też modele z zainstalowanym czujnikiem i głośnikiem. Wszystkie są bardzo precyzyjnie wykonane, a ich podstawową zaletą jest idealne dopasowanie do tego modelu smartfona.

Oferujemy także wiele innych części serwisowych do Apple iPhone XS Max, a wśród nich także taśmy klejące np. do wyświetlacza oraz baterii, które są niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego montażu i wymiany tych podzespołów. Nie bez znaczenia są także szybki aparatu, które bardzo często ulegają różnego typu uszkodzeniom podczas upadku smartfona na twardą powierzchnię. Podobnie jest z szufladkami na karty SIM, które z kolei przez swoje niewielkie wymiary zewnętrzne mogą się z łatwością zgubić lub zniszczyć podczas wymiany karty SIM na nową.

Zamów już dziś części serwisowe do Apple iPhone XS Max w sklepie GSMOK.PL!

Nasza oferta firmy GSMOK.PL składa się wyłącznie z wyselekcjonowanych artykułów najwyższej jakości, które oferujemy w korzystnych cenach naszym klientom indywidualnym oraz biznesowym. Wszystkie mają udokumentowane i sprawdzone pochodzenie, a przy tym także w stu procentach spełniają wszelkie swoje założenia. Na rynku produktów i narzędzi oraz urządzeń GSM jesteśmy obecni od 2003 roku i przyciągamy klientów między innymi rewelacyjną obsługą zamówień i szybką wysyłką. Firma kurierska odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia, dlatego na terenie Warszawy oferujemy dostawę jeszcze tego samego dnia roboczego.

Strona wygenerowana w 0.939 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję