SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G975 GALAXY S10 PLUS
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do G975 GALAXY S10 PLUS

(ilość produktów: 13)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz przeróżne produkty do branży GSM, a wśród nich także oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus, które cechują się wysoką jakością i korzystną ceną zakupu. Wszystkie dostępne produkty są w pełni oryginalne i mają sprawdzone i udokumentowane pochodzenie, dzięki czemu zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w każdych warunkach. Są to warianty dedykowane wielbicielom najwyższej możliwej jakości wykonania i zostały wyprodukowane w całości przez markę Samsung. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, najlepsze możliwe zabezpieczenie na czas transportu oraz pełną pomoc na każdym etapie współpracy.

Wymiana wyświetlacza to jedna z najczęstszych napraw

Każdy smartfon składa się z kilku najważniejszych podzespołów, wśród których warto wymienić jego ekran. Jest on dla większości użytkowników najważniejszym elementem telefonu, dlatego jego uszkodzenie jest szczególnie uciążliwe. Co więcej, jest także bardzo kosztowne. Wymiana uszkodzonego ekranu w wielu przypadkach może kosztować nawet połowę wartości nowego smartfona, co oznacza, iż w niektórych przypadkach naprawa wyświetlacza stanowi zupełnie nieopłacalną czynność. Na szczęście nie musi tak być.

Oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus dostępne w naszym sklepie są dedykowane dla wymagających użytkowników, gdyż zostały w całości wykonane przez markę Samsung. Ekrany dzięki temu charakteryzują się identyczną jakością wyświetlanego obrazu, jak podzespoły montowane fabrycznie. Mają taką samą jasność, szczegółowość, rozdzielczość, kontrast oraz nasycenie barw, są także tak samo wykalibrowane. Dzięki temu są gwarancją rewelacyjnej jakości wyświetlania obrazu.

Liczy się jakość ekranu

Wszystkie oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus dostępne w naszym sklepie GSMOK.PL pochodzą bezpośrednio od producenta, marki Samsung, tym samym mają takie same parametry jak te montowane fabrycznie. Warto wśród ich zalet wymienić między innymi precyzyjne dopasowanie do tego modelu telefonu, dzięki czemu nie trzeba wykonywać jakichkolwiek modyfikacji sprzętowych w ich zakresie. Ponadto zapewniają wiele lat użytkowania, gdyż powstały przy użyciu takich samych surowców na tej samej linii produkcyjnej, co warianty montowane fabrycznie. nie bez znaczenia jest także to, iż w naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus różniące się kolorem. Oferujemy wersję ceramic, prism, czarną, czerwoną, niebieską oraz srebrną i zieloną. Ponadto wyświetlacze są także oferowane przez nas w kompletach wraz z ramką i panelem dotykowym, dzięki czemu można od razu przejść do ich montażu.

Na ekranach oryginalnych do G975 Galaxy S10 Plus nie warto oszczędzać

W firmie GSMOK.PL nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości urządzenia i produkty dedykowane dla szczególnie wymagających klientów. Warto je zamówić do swojego serwisu GSM i oferować klientom usługi premium. Właśnie z tego powodu wszystkie 

oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus są analizowane jeszcze na etapie ich produkcji przez firmę Samsung, a także dokonujemy ich weryfikacji bezpośrednio przed wysyłką. Ponadto zawsze przykładamy dużą wagę do sposobu ich pakowania, a także staramy się, aby dotarły do odbiorcy tak szybko, jak to możliwe. Na terenie Warszawy oferujemy dostawę tego samego dnia roboczego. Zamów już dziś oryginalne wyświetlacze do G975 Galaxy S10 Plus, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy błyskawiczną odpowiedź na wszelkie pytania, chętnie także rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Strona wygenerowana w 1.57 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję