SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G970 GALAXY S10E

Części i akcesoria do SAMSUNG G970 GALAXY S10E

(393 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefony marki Samsung należą do najpopularniejszych, a także najbardziej zaawansowanych technicznie na rynku. Dzięki temu poszczególne modele są popularne nawet kilka lat po swojej premierze i przez długi czas nie wychodzą z użytku. Należy do nich Samsung Galaxy S10E. Pojawił się na rynku w 2019 roku. Jest ceniony przez użytkowników za takie cechy, jak ośmiordzeniowy procesor Rxynos 9820, czy wyświetlacz Dynamic AMOLED wyświetlający 16,7 miliona kolorów. Jeśli chcesz odpowiedzieć na potrzeby użytkowników wciąż korzystających z tego telefonu, dołącz do oferty swojego serwisu części serwisowe oryginalne do G970 Galaxy S10, które znajdziesz w hurtowni GSMOK.

Części do telefonów Samsung Galaxy S10E

Kilkuletnie użytkowanie telefonu wiąże się z ryzykiem uszkodzenia wyświetlacza, który może pęknąć nawet podczas przypadkowego uderzenia lub upadku, a także z naturalnym spadkiem wydajności baterii. Wymiana tych komponentów to zatem podstawowe usługi, jakie powinny znaleźć się w ofercie serwisu. Wyposażysz się w niezbędne do nich produkty, wybierając wyświetlacze oryginalne do G970 Galaxy S10E oraz baterie do G970 Galaxy S10E z hurtowni GSMOK. Dostępne są ekrany z ramką w kolorze srebrnym, różowym, białym, czarnym czy czerwonym oraz baterie o pojemności 3000 i 3100 mAh. Inne części do Samsung S10E, które warto wybrać, to m.in. buzery, anteny, mikrofony oraz głośniki. Dzięki temu wykwalifikowany serwisant będzie mógł poradzić sobie z każdą usterką dotyczącą tego modelu smartfonu.

Akcesoria do telefonów Samsung S10E

Ponadto w GSMOK wyposażysz swój serwis w akcesoria do Samsung S10E. Są to np. kluczyk do szufladki tacki SIM, a także szkło hartowane w zestawie ze ściereczkami do jego zamontowania. Nasza oferta to jednak nie tylko części do G970 Galaxy S10E – zobacz również inne produkty dedykowane do innych modeli smartfonów. Załóż konto w GSMOK, wybierz akcesoria oryginalne do G970 Galaxy S10E i skorzystaj z atrakcyjnych ofert, a także programu lojalnościowego.

Strona wygenerowana w 2.987 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję