SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Szybki

(401 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 5
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Szybki do kamery Samsung i Apple w sklepie GSMOK 

Uszkodzenie smartfonu to problem, z którym zmierzyła się prawdopodobnie większość z nas. Mogłoby się wydawać, że najpowszechniejszymi usterkami urządzeń mobilnych są pęknięcia wyświetlacza, ale okazuje się, że równie często posiadacze współczesnych telefonów komórkowych muszą stawić czoła pęknięciom szybki do kamery. Samsung, Huawei, LG czy Apple – chociaż wszyscy ci producenci dokładają wszelkich starań, by ich urządzenia były jak najbardziej wytrzymałe, czasem wystarczy chwila nieuwagi, uderzenie telefonu o ziemię lub zderzenie z ostrym przedmiotem, by szybka do aparatu pękła.  

Uszkodzenie szybki do aparatu Huawei i LG czy Apple bywa dużym zmartwieniem, ponieważ często to właśnie chęć wykonywania zdjęć mobilnych jest czynnikiem, który sprawia, że wybieramy droższe modele z zaawansowanymi  możliwościami fotograficznymi. A uszkodzona i pęknięta szybka w wielu przypadkach uniemożliwia wykonanie wymarzonego zdjęcia.  

Części serwisowe GSMOK: szybki do aparatu Huawei i LG 

Aparat fotograficzny jest jednym z najważniejszych podzespołów współczesnych smartfonów, dlatego wiele osób obawia się, że awaria szybki do aparatów iPhone czy Samsung Galaxy musi skutkować koniecznością kupna nowego telefonu i wydania kolejnych kilku tysięcy złotych. Jest to jednak pesymistyczny scenariusz, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.  

Szybki do aparatu Huawei i LG oraz do kamer urządzeń Samsung to jedne z najpopularniejszych części serwisowych, które ponadto charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną. W ofercie naszego internetowego sklepu GSMOK można znaleźć między innymi szybki do kamery Samsung Galaxy, Huawei i LG w bardzo korzystnej cenie, która w większości przypadków wynosi od kilku do kilkunastu złotych. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne nawet wtedy, gdy do ceny produktu doliczymy wymianę szybki w profesjonalnym serwisie.  

Szybki do aparatów iPhone Urządzenia mobilne amerykańskiego producenta Apple od wielu lat znane są ze swoich ponadprzeciętnych parametrów. Nie może zatem dziwić, że w ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór szybek do aparatów iPhone Apple. Oferujemy szybki do aparatów Apple nie tylko do konkretnych modeli iPhone’ów, ale także do różnych wersji kolorystycznych, takich jak biały, czarny czy złoty.  

Zakupy w GSMOK – dlaczego warto? 

Zależy nam na tym, by wszyscy posiadacze najpopularniejszych smartfonów mogli znaleźć w naszym sklepie części serwisowe, których potrzebują. Dokładamy również wszelkich starań, by każdy był w stu procentach zadowolony zakupów u nas, dlatego oferujemy jedynie szybki do kamery Samsung, Apple, Huawei LG, które charakteryzują się największą jakością i są w pełni sprawne – dodatkowo, wszystkie produkty objęte są sześciomiesięczną umową gwarancyjną.  

Wybierając szybki do aparatu Huawei i LG oraz Apple, dokonujesz nie tylko zakupu w atrakcyjnej cenie, ale też zyskujesz pewność, że kupujesz wysokojakościowe części serwisowe pochodzące z zaufanego źródła. W razie wątpliwości dotyczących zakupu służymy profesjonalnym doradztwem.  

 

Strona wygenerowana w 0.167 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję