Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6 PLUS
  • Kable

Kable do IPHONE 6 PLUS

(ilość produktów: 8)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 6.49 zł
Brutto 7.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 19.50 zł
Brutto 23.99 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Netto 11.38 zł
Brutto 13.99 zł
Netto 13.00 zł
Brutto 15.99 zł

Kable do iPhone 6 Plus to bardzo potrzebne elementy, a tak często ulegają awariom. W porównaniu do samych ładowarek wymieniane są naprawdę często. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też wprowadziliśmy do oferty przewody ładujące do smartfonów wspomnianych na samym początku. To produkcje przygotowane specjalnie dla wymagających klientów końcowych. Chcemy bowiem, aby nasi odbiorcy mogli oferować wszystkim użytkownikom smartfonów Apple najwyższej jakości, wytrzymałe, wydajne i skuteczne części. Przykładem są właśnie kable do iPhone 6 Plus.

W naszym sklepie klienci mają szansę kupić kable o zróżnicowanej długości, dzięki temu dostosowane do wymagań odbiorców. Nie zapomnieliśmy także o zróżnicowaniu oferty pod kątem końcówek, co sprawi, że każdy użytkownik będzie mógł postawić na jeden z modeli. To nie wszystko; nasze kable do iPhone 6 Plus stworzyli zaufani producenci, mamy więc pewność co do ich skuteczności i jakości.

Kable do iPhone 6 Plus

Decydując się na zakup kabli do iPhone 6 Plus ze sklepu internetowego GSMOK.PL, każdy klient ma szansę na zakup niezawodnego, w pełni sprawnego, nowego i oczywiście kompatybilnego z ładowarkami i wejściami w telefonach marki Apple produktu. Zapewniamy przewody odporne na uszkodzenia mechaniczne, dla których nie straszne są wygięcia czy chwilowe odkształcenia. Nasza oferta skupia propozycje w kolorze białym, dokładnie takim, w jakim występują oryginalne przewody znajdujące się w pudełkach wraz z telefonem. Wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji gwarantują pewną, długą eksploatację bez najmniejszych kłopotów.

Rodzaje końcówek w kablach do iPhone 6 Plus

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży kable do iPhone 6 Plus występujące z różnymi końcówkami. Oczywiście większość naszych produktów ma po jednej stronie złącze lightning jednak są modele o złączu USB-C. Po drugiej stronie możliwości są dwie; wejście tradycyjne USB lub USB typu C. Wybór może zależeć między innymi od tego, jaką ładowarkę ma użytkownik chcący kupić kable w serwisie czy sklepie GSM. Zachęcamy do wyboru wszystkich modeli z tej kategorii!

Kable do iPhone 6 Plus o różnych długościach

Zachęcamy do zakupu kabli do Apple iPhone 6 Plus w różnych długościach. Dzięki temu Twój punkt serwisowy będzie mógł zdywersyfikować swoją ofertę, co jednocześnie przełoży się na większe zadowolenie klientów. Zapewniamy wszystkim naszym klientom kable o długości jednego, dwóch oraz trzech metrów. Chcemy zaznaczyć, że długość nie ma żadnego wpływu na szybkość ładowania czy jakość wykonania przewodów. Różnice w długości oznaczają także zmienne ceny za kable, co docenią użytkownicy smartfonów marki Apple z ograniczonym budżetem.

Wybór kabli ze względu na moc ładowania

Sklep GSMOK.PL oferuje swoim klientom kable do iPhone 6 Plus, które pozwalają ładować smartfon szybciej lub nieco wolniej. Wpływa na to oczywiście na moc, najczęściej jest to dokładnie 20 wat, jednak występują egzemplarze nieco słabsze. Tym razem również przekłada się to na cenę produktu, co z pewnością docenią osoby, które nie chcą płacić więcej za wyższą moc, a co za tym idzie, możliwość szybszego naładowania baterii do pełna. Zapraszamy wszystkich do składania zamówień i zachęcamy do kontaktu!

Strona wygenerowana w 0.538 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję