SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

RMORE

(ilość produktów: 2 )
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Przydatne akcesoria do telefonów RMORE

Wysokiej jakości akcesoria do telefonów bardzo często są niemniej ważne niż same urządzenia mobilne – bez dobrej ładowarki nie naładujemy smartfonu na cały dzień, a bez wytrzymałego, zapewniającego bezproblemowy transfer danych kabla USB możemy mieć problem z przesłaniem plików na komputer osobisty czy laptop. Na szczęście w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć nie tylko szeroki wybór części serwisowych do telefonów najpopularniejszych producentów, ale też wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE.

RMORE – najwyższa jakość polskiej firmy

Marka RMORE zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tego czasu koncentruje się na produkcji wysokiej jakości akcesoriów do telefonów i urządzeń mobilnych. Mimo że RMORE jest firmą stosunkowo młodą, na przestrzeni kilku lat zdołała zyskać popularność wśród wielu użytkowników smartfonów, tabletów i laptopów. Jest to przede wszystkim zasługa najwyższej jakości produktów, ale także ich wytrzymałości, wydajności i ergonomicznego designu.

Dziś w ofercie tego polskiego przedsiębiorstwa można znaleźć różnego rodzaju przydatne akcesoria do telefonów RMORE – zarówno najpopularniejsze, takie jak słuchawki douszne i kable USB, jak również ładowarki sieciowe i samochodowe. Wiele spośród najważniejszych produktów firmowanych logo RMORE kupisz w ofercie naszej hurtowni GSMOK.

Wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE w sklepie GSMOK

Od momentu rozpoczęcia działalności zależy nam na tym, by naszym klientom oferować wyłącznie to, co najlepsze. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że w asortymencie możemy mieć również wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE – młodej, polskiej marki, która rozumie potrzeby i oczekiwania współczesnych użytkowników telefonów.

W naszym sklepie można kupić między innymi wszystkie przydatne akcesoria do telefonów RMORE. Oferujemy zarówno ładowarki sieciowe, jak również różnego typu ładowarki samochodowe, które z pewnością przydadzą się osobom zmotoryzowanym i pracującym w terenie. Proponujemy także wytrzymałe, wysokiej jakości kable USB, które zapewniają bezpieczne połączenie smartfonu z laptopem lub tabletem i bezproblemowe przesyłanie danych.

Na nasz asortyment wysokiej jakości akcesoriów do telefonów RMORE składają się także innowacyjne folie ochronne ROMORE Smart Protect. Akcesoria z serii Smart Protect są doskonale dopasowane i mają wycięcia na wszystkie przyciski oraz złącza. Dodatkowo, są one tak cienkie, że niemal niewyczuwalne dla ludzkich palców. Ich dużym plusem jest również ochrona przed refleksami świetlnymi i odciskami palców.

 

Kolor:

Ilość portów wyjściowych:

Producent:

Moc wyjściowa:

Stan:

Strona wygenerowana w 0.2 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję