Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

RMORE

(ilość produktów: 2 )
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 3.36 zł
Brutto 4.14 zł
Brutto B2B3.31 zł
Netto 3.36 zł
Brutto 4.14 zł
Brutto B2B3.31 zł

Przydatne akcesoria do telefonów RMORE

Wysokiej jakości akcesoria do telefonów bardzo często są niemniej ważne niż same urządzenia mobilne – bez dobrej ładowarki nie naładujemy smartfonu na cały dzień, a bez wytrzymałego, zapewniającego bezproblemowy transfer danych kabla USB możemy mieć problem z przesłaniem plików na komputer osobisty czy laptop. Na szczęście w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć nie tylko szeroki wybór części serwisowych do telefonów najpopularniejszych producentów, ale też wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE.

RMORE – najwyższa jakość polskiej firmy

Marka RMORE zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tego czasu koncentruje się na produkcji wysokiej jakości akcesoriów do telefonów i urządzeń mobilnych. Mimo że RMORE jest firmą stosunkowo młodą, na przestrzeni kilku lat zdołała zyskać popularność wśród wielu użytkowników smartfonów, tabletów i laptopów. Jest to przede wszystkim zasługa najwyższej jakości produktów, ale także ich wytrzymałości, wydajności i ergonomicznego designu.

Dziś w ofercie tego polskiego przedsiębiorstwa można znaleźć różnego rodzaju przydatne akcesoria do telefonów RMORE – zarówno najpopularniejsze, takie jak słuchawki douszne i kable USB, jak również ładowarki sieciowe i samochodowe. Wiele spośród najważniejszych produktów firmowanych logo RMORE kupisz w ofercie naszej hurtowni GSMOK.

Wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE w sklepie GSMOK

Od momentu rozpoczęcia działalności zależy nam na tym, by naszym klientom oferować wyłącznie to, co najlepsze. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że w asortymencie możemy mieć również wysokiej jakości akcesoria do telefonów RMORE – młodej, polskiej marki, która rozumie potrzeby i oczekiwania współczesnych użytkowników telefonów.

W naszym sklepie można kupić między innymi wszystkie przydatne akcesoria do telefonów RMORE. Oferujemy zarówno ładowarki sieciowe, jak również różnego typu ładowarki samochodowe, które z pewnością przydadzą się osobom zmotoryzowanym i pracującym w terenie. Proponujemy także wytrzymałe, wysokiej jakości kable USB, które zapewniają bezpieczne połączenie smartfonu z laptopem lub tabletem i bezproblemowe przesyłanie danych.

Na nasz asortyment wysokiej jakości akcesoriów do telefonów RMORE składają się także innowacyjne folie ochronne ROMORE Smart Protect. Akcesoria z serii Smart Protect są doskonale dopasowane i mają wycięcia na wszystkie przyciski oraz złącza. Dodatkowo, są one tak cienkie, że niemal niewyczuwalne dla ludzkich palców. Ich dużym plusem jest również ochrona przed refleksami świetlnymi i odciskami palców.

 

Kolor:

Ilość portów wyjściowych:

Producent:

Moc wyjściowa:

Stan:

Strona wygenerowana w 0.188 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję