SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • OPPO
  • A15
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do A15

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Uszkodzenie ekranu wcale nie musi się wiązać z koniecznością inwestycji w nowy smartfon. Wyświetlacz OPPO z powodzeniem zastąpi komponent, który miał bliskie spotkanie z chodnikiem, czy kluczami w kieszeni. Gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów, głębokie nasycenie czerni oraz doskonały kontrast. W zestawie znajdziesz także panel dotykowy do OPPO A15, który umożliwia płynne korzystanie z funkcji smartfona. Wykorzystywanie wysokiej jakości komponentów pozwoli podnieść renomę usług Twojej firmy. Hurtownia GSMOK oferuje specjalne warunki współpracy dla klientów B2B. Skorzystaj z dedykowanych cen, licznych rabatów oraz promocji. Wyświetlacz dotykowy OPPO A15 pozwoli przywrócić pełną sprawność w smartfonie!

Wyświetlacze OPPO A15

Postaw na wysokiej jakości wyświetlacz OPPO A15 w komplecie z panelem dotykowym. Komponent idealnie pasuje do danego modelu, a po jego zamontowaniu praktycznie nie widać różnicy w działaniu między starym a nowym ekranem. Hurtownia GSMOK zapewnia błyskawiczną wysyłkę, dzięki czemu wyświetlacz A15 możesz otrzymać nawet w ten sam dzień (dotyczy serwisów działających na terenie Warszawy). Ekspresowa realizacja zamówienia oraz dbałość o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie, pozwolą Ci szybko podjąć się realizacji zlecenia od klienta. Zamawiaj wyświetlacze OPPO A15 i inne części zamienne na bieżąco – bez blokowania pieniędzy i zagracania magazynu! Skorzystaj z oferty GSMOK!

Wyświetlacz OPPO

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z licznych benefitów. Jako klient B2B możesz kupować komponenty w atrakcyjnych cenach lub negocjować warunki zakupu z dedykowanym opiekunem handlowym. Otrzymuj kody rabatowe oraz informacje o specjalnych promocjach. Wyświetlacze OPPO A15 oraz inne komponenty dostępne są także dla klientów indywidualnych. Nie rekomendujemy jednak samodzielnego podejmowania się naprawy ze względu na łatwość uszkodzenia delikatnych podzespołów w smartfonie. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu renomowanego serwisu!

Strona wygenerowana w 0.777 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję