SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P8 LITE
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P8 LITE

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Użytkownicy urządzeń Huawei cenią je za wydajność, pojemną baterię i procesory, które zapewniają płynne działanie całego sprzętu. Jednym z popularniejszych modeli jest P8 LITE. Cechuje się perfekcyjnym designem, dopracowaniem w każdym calu i opływowymi krawędziami, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Wyświetlacze Huawei P8 LITE, które możesz kupić w naszym sklepie, występują zarówno w białej, jak i czarnej wersji kolorystycznej. Przekątna ekranu 5 cali, rozdzielczość 1280 x 720 px sprawiają, że każdy szczegół doskonale widać. Jeżeli uszkodzeniu uległ panel dotykowy to należy wymienić cały wyświetlacz P8 LITE. Wówczas masz pewność, że telefon po naprawie odzyska dawną sprawność.

Wyświetlacze Huawei P8 LITE

Ekran i panel dotykowy do Huawei P8 LITE sięgają niemalże do końca bocznych krawędzi. Z góry i z dołu znajdują się ważne podzespoły, dzięki czemu wyświetlany obraz nie jest niczym zakłócony. Po prawej stronie znajduje się aparat przedni. Dzięki zaawansowanemu trybowi “beauty mode” każde selfie będzie perfekcyjne. To idealna propozycja dla osób, które kochają zdjęcia wykonane przednią kamerą. Urządzenie posiada mocny, ośmiordzeniowy procesor, który zapewnia sprawne działanie, dlatego w razie uszkodzenia ekranu wyświetlacz Huawei P8 LITE warto wymienić. Dostępne w naszym sklepie podzespoły zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów. Oferujemy szybką dostawę i odpowiednie zabezpieczenie paczki w transporcie. Wyświetlacz Huawei P8 LITE, podobnie jak inne modele sprawdzamy dedykowanym testerem, dzięki czemu mamy pewność, że w ręce klienta trafi w pełni sprawny produkt.

Wyświetlacz Huawei P8 LITE

Wyświetlacz dotykowy Huawei P8 LITE z pewnością sprawdzi się, zarówno osobom, którym zależy na intensywnych kolorach podczas grania czy oglądania seriali, jak i do pracy z programami do obróbki zdjęć. Współpracujemy z klientami biznesowymi, którzy poszukują jakościowych podzespołów do swoich serwisów GSM. Z oferty mogą skorzystać również osoby prywatne, które hobbystycznie zajmują się naprawą urządzeń. W naszym sklepie znajdziesz wyświetlacze Huawei P8 LITE w dobrej cenie. Dzięki temu będziesz mógł zaoferować wysoką jakość usług i konkurencyjną ofertę. Zyskaj nowych klientów!

Strona wygenerowana w 0.739 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję