SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

3MK

(ilość produktów: 191 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Ochroń skutecznie swoje urządzenie

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że smartfony są urządzeniami, które wymagają wyjątkowej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to sprzęt, z którym nie rozstajemy się niemal 24 godziny na dobę i służy on nam nie tylko za telefon, ale też kalendarz, kalkulator, notatnik, źródło informacji i swoiste centrum rozrywki. Z powodu tak wielu zastosowań współczesne telefony komórkowe są też niestety mniej wytrzymałe niż dawniej. Nawet upadek z niewielkiej wysokości, gdy będziemy wyciągać swój telefon z kieszeni, może grozić poważnymi uszkodzeniami, a w najlepszym wypadku pękniętym wyświetlaczem. Najpopularniejszym rodzajem zabezpieczenia wykorzystywanego przez użytkowników smartfonów jest oczywiście szkło hartowane. Zakup pierwszego modelu szkła, jaki odnajdziesz, w dodatku w najniższej cenie i z niesprawdzonego źródła nie będzie jednak tak naprawdę żadną gwarancją, że wybierasz wyposażenie, które realnie zabezpieczy Twój telefon. Musisz pod tym względem zadbać o to, aby wybrane szkło hartowane cechowało się odpowiednią jakością i wytrzymałością – tylko wtedy sprawdzi się ono w praktyce. Wyborem wysokiej jakości w przypadku zakupu tego typu ochrony dla Twojego telefonu, będzie 3MK flexible glass, czyli szkło hartowane sprawdzonej, polskiej firmy 3MK.

Szkło hartowane 3MK

Oferujemy wysokiej jakości szkło ochronne 3MK dla iPhone’a oraz telefonów takich marek, jak Huawei, czy Samsung. Polecamy wybór tego wyposażenia, ponieważ są to produkty sprawdzone, będące wynikiem pracy specjalistów z polskiej firmy 3MK. Rozwiązania te są doceniane nie tylko przez samych klientów, ale były też uhonorowane wieloma prestiżowymi wyróżnieniami branżowymi. Przyklejenie szkła 3MK hard glass może zwiększyć wytrzymałość ekranu na uszkodzenia mechaniczne nawet o 200-300 %! Osiągają one twardość 9H w skali Mohsa. Zastosowanie tak wytrzymałego materiału nie wpływa jednocześnie w żaden sposób niekorzystnie na komfort korzystania z telefonu lub działanie dotyku. Producent dba również o to, aby szkło ochronne 3MK dla iPhone oraz telefonów innych marek cechowało się nieskazitelnym wykonaniem pod względem wizualnym. Umieszczenie szkła na telefonie nie obniża estetyki telefonu, a idealne dopasowanie do krawędzi sprzętu sprawia, że nie powstaną żadne nieestetyczne szczeliny. Szkło hartowane 3MK dostępne jest do większości najpopularniejszych modeli smartfonów, więc nie będziesz mieć też problemów z odnalezieniem wyposażenia dopasowanego do używanego przez Ciebie telefonu. Wybierz rozwiązanie, dzięki któremu nie będzie Ci straszny żaden upadek Twojego telefonu ze stołu, wypadnięcie z ręki na podłogę, czy też zarysowanie podczas przechowywania w kieszeni bądź torebce. Zobacz polecane przez nas wyjątkowej jakości produkty marki 3MK, które zabezpieczą Twój telefon przed wszelkimi niespodziewanymi wypadkami.

 

Kolor:

Producent:

Typ szkła:

Strona wygenerowana w 0.151 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję