SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P30

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 240.00 zł
Brutto 295.20 zł
Brutto B2B235.94 zł

Produkt
niedostępny

W sklepie GSMOK.pl, obecnym na rynku GSM od prawie 20 lat, znajdziesz między innymi oryginalne wyświetlacze do P30. Podzespoły te zostały wyprodukowane przez firmę Huawei, dzięki czemu mają identyczną jakość oraz parametry użytkowe jak ekrany montowane fabrycznie na linii produkcyjnej. Są dzięki temu w pełni bezpieczne w użytkowaniu i nie trzeba dokonywać w nich żadnych modyfikacji podczas procesu instalacji, mają bowiem identyczne wymiary zewnętrzne oraz grubość. Ich wysoka jakość jest gwarancją perfekcyjnego dopasowania, dlatego są szczególnie popularne wśród fanów wyświetlaczy zgodnych z tymi zamontowanymi fabrycznie. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych wariantów i do złożenia zamówienia już dziś. Zapewniamy szybką dostawę i najlepszą obsługę klienta w Polsce.

Jakość wyświetlaczy oryginalnych do P30

Najważniejszą cechą wyświetlaczy oryginalnych do P30 jest ich jakość. Ekrany wyprodukowane w całości przez firmę Huawei mają dokładnie taką samą rozdzielczość, jasność, kontrast oraz inne parametry użytkowe jak ekrany montowane fabrycznie, dzięki czemu są szczególnie popularne wśród wielbicieli jakości wyświetlania ekranów fabrycznych. To kwestia zdecydowanie najbardziej istotna dla fanów sprawdzonych rozwiązań, którzy nie uznają jakichkolwiek kompromisów i półśrodków na polu jakości wyświetlanego obrazu. Dzięki wysokiej jasności telefon można użytkować także w pełnym słońcu, nie bez znaczenia jest także duża liczba generowanych barw oraz ich precyzyjne skalibrowanie.

Telefon Huawei P30 jest jednym z najbardziej polecanych na rynku GSM, łączy bowiem cechy ponadprzeciętnej wydajności z niską ceną zakupu, która nie powinna obciążyć portfela zaawansowanego użytkownika telefonów komórkowych. Duża przekątna ułatwia przeglądanie zdjęć i filmów, a szybkie działanie całego smartfona jest wynikiem zastosowania nowoczesnych podzespołów o wygórowanej wydajności. Wielordzeniowe i wielowątkowe procesory CPU zapewniają błyskawiczne ładowanie się gier i programów oraz proces obróbki zdjęć lub filmów, a dzięki dużej pojemności pamięci RAM, żaden program nie musi wczytywać się ponownie po jego opuszczeniu.

Rodzaje i ogólna charakterystyka wyświetlaczy oryginalnych do P30

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze i wyselekcjonowane oryginalne wyświetlacze do P30, które występują w komplecie wraz z ramką oraz baterią w kilku kolorach do wyboru. Co ważne, kolory te są dokładnie takie same, jak barwy używane przez producenta telefonu. Dzięki temu po ich montażu nie widać żadnych dysproporcji oraz różnic w barwie, co może się zdarzać w przypadku niektórych producentów trzecich. Cały komplet sprzedażowy ułatwia przy tym przeprowadzenie prawidłowego montażu przy użyciu podstawowych narzędzi GSM, a ich precyzyjne wykonanie sprawia, że nie trzeba wykonywać jakichkolwiek niepotrzebnych modyfikacji sprzętu.

Gdzie kupować oryginalne wyświetlacze?

W naszym sklepie znajdziesz przeróżne wyświetlacze oryginalne do P30. Wszystkie mają pewne i sprawdzone pochodzenie, są wyprodukowane w całości przez markę Huawei i zapewniają wiele lat intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, rewelacyjną obsługę klienta oraz największe doświadczenie w branży. Naszym najlepszym klientom oferujemy programy lojalnościowe, dzięki którym można znacznie zaoszczędzić podczas zakupu. Wysyłkę realizujemy aż dwukrotnie w ciągu dnia, na terenie Warszawy mamy także opcję dostawy tego samego dnia roboczego. O szczegóły zapytaj naszego doradcę. Zamów już dziś oryginalne wyświetlacze do P30, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona wygenerowana w 1.135 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję