SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 13 PRO MAX

Części i akcesoria do APPLE IPHONE 13 PRO MAX

(ilość produktów: 56)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Apple iPhone to jedna z najbardziej pożądanych marek telefonów na rynku. Dzięki systemowi operacyjnemu iOS oraz wielu nowoczesnym rozwiązaniom smartfony tej firmy cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy doceniają je za wyjątkowo płynną i intuicyjną obsługę. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć realizację napraw iPhonów to doskonale trafiłeś! W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi baterie do iPhone 13 Pro Max, wyświetlacze i wiele innych części, które przywrócą sprzęt klienta do pełnej sprawności!

Akcesoria i części zamienne do iPhone 13 Pro Max

Wszystkie części i akcesoria są w pełni kompatybilne z iPhoneem danej generacji, co gwarantuje ich perfekcyjne dopasowanie i bezproblemową pracę, a także sprawne zrealizowanie zlecenia. W ofercie znajdziesz wyświetlacze do iPhone 13 Pro Max – jedne z najważniejszych podzespołów w telefonie. Wymiana uszkodzonego przywróci pełną sprawność urządzenia. W tej kategorii znajdziesz również części serwisowe do iPhone 13 pro max, które pomogą rozwiązać problem związany z uszkodzoną baterią czy ładowaniem. Posiadamy dedykowane testery LCD oraz inne, nie zbędę wyposażenie serwisu. Oferujemy program lojalnościowy dla tych, którzy chcą zostać z nami na dłużej. Warto nawiązać współpracę z doświadczoną firmą, dzięki czemu realizacja zleceń będzie przebiegała płynnie i sprawnie!

Akcesoria do iPhone 13 Pro Max

Zarówno użytkownik jak i specjalista doskonale wiek jak ważne są akcesoria do iPhone 13 Pro Max. Nasza hurtownia oferuje również szeroki wybór etui, które zapewnią ochronę urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Warto wprowadzić je do sprzedaży również w swoim punkcie. Dzięki temu odbierając telefon po naprawie, klient będzie mógł od razu zadbać o jego zabezpieczenie. Szkła ochronne do iPhone 13 PRO MAX zmniejszają ryzyko zarysowania czy pęknięcia wyświetlacza, dlatego również warto mieć je w swoim punkcie serwisowym! Ceny oferowanych produktów są bardzo konkurencyjne, dzięki czemu możesz zaproponować swoim klientom atrakcyjniejsze finansowo warunki!

Strona wygenerowana w 1.087 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję