SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Samochodowe

(22 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Sprawdzone ładowarki samochodowe

O tym, jak ważne na co dzień są sprawdzone ładowarki samochodowe, przekonał się każdy, kto choć raz wyszedł z domu bez naładowanego telefonu. Oczywiście, obecnie wielu z nas w plecaku lub torbie nosi powerbank, niemniej bardzo często w samochodzie dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z ładowarki samochodowej.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w sprawdzoną ładowarkę samochodową? Powerbanki dość często mają stosunkowo duże rozmiary, przez co niełatwo może być znaleźć dla nich miejsce w przedniej części auta. Dodatkowo, korzystanie z GPS lub zestawu głośnomówiącego w momencie, gdy smartfon jest podłączony do powerbanka, może być niewygodne i niebezpieczne. Ładowarkę samochodową można zatem bez problemu podłączyć do umiejscowionego na desce rozdzielczej gniazda – najczęściej znajduje się ono w takim miejscu, do którego telefon sięga z łatwością nawet wtedy, gdy umieszczony jest w uchwycie na przedniej szybie. Z urządzenia można zatem komfortowo korzystać nawet w czasie jego ładowania.

Ładowarki samochodowe USB C w sklepie internetowym GSMOK

W naszym sklepie internetowym GSMOK można kupić między innymi ładowarki samochodowe USB C, które współcześnie są najczęściej wykorzystywane przez najbardziej renomowanych producentów smartfonów, takich jak Samsung czy Huawei. Proponowane przez nas ładowarki znakomicie zastępują oryginalne akcesoria i umożliwiają szybkie i bezpieczne ładowanie telefonu podczas podróży.

Uniwersalne ładowarki samochodowe Micro USB wysokiej jakości

O ile w smartfonach coraz częściej wykorzystuje się porty do ładowania typu USB C, o tyle wiele innych urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy aparaty wykorzystuje standardowe wejścia Micro USB. Dlatego w asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć także akcesoriów przeznaczonych do nich. Oferujemy również praktyczne ładowarki samochodowe Micro USB.

Zależy nam na tym, by osoby korzystające z oferty naszej hurtowni internetowej miały dostęp wyłącznie do najlepszych jakościowo, funkcjonalnych produktów. Proponowane przez nas sprawdzone ładowarki samochodowe gwarantują nie tylko komfortowe, wieloletnie użytkowanie, ale także bardzo szybkie ładowanie. Wiele akcesoriów znajdujących się w asortymencie GSMOK jest wyposażonych w system Quick Charge, który umożliwia naładowanie urządzenia mobilnego do pełna w bardzo krótkim czasie, co nie jest często spotykane w przypadku ładowarek samochodowych.

Dbamy o to, by zakupy w naszym sklepie były jak najbardziej komfortowe, dlatego oferujemy możliwie najszybszą wysyłkę i profesjonalne doradztwo. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnych produktów, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

 

Kolor:

Ilość portów wyjściowych:

Producent:

Długość kabla:

Moc wyjściowa:

Stan:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.137 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję