SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 9 PRO
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do REDMI NOTE 9 PRO

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Redmi Note 9 Pro swoją premierę miał na początku 2020 roku. Mimo upływu lat model nadal zachwyca parametrami. Jeśli zatem Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu, wypadło Ci na chodnik, zostało zalane lub ekran wykruszył się po bliskim spotkaniu z kluczami, konieczny będzie nowy wyświetlacz Redmi Note 9 Pro. Decydując się na jego zakup w naszej hurtowni, możesz być pewien, że w krótkim czasie otrzymasz przetestowany, wysokojakościowy podzespół. Zamówienia złożone do godziny 16 są wysyłane jeszcze tego samego dnia, a jeśli prowadzisz firmę na terenie Warszawy, Twoje zamówienie zostanie dostarczone w zaledwie kilka godzin!

Xiaomi Redmi Note 9 PRO wyświetlacz

Aby wymienić wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 9, rekomendujemy wizytę w serwisie GSM. Naprawa to bowiem proces wieloetapowy, który wymaga odpowiednich narzędzi, dużej dawki wiedzy oraz doświadczenia w pracy z drobną elektroniką. Wystarczy bowiem jeden niewłaściwy ruch, by uszkodzić inną część ukrytą wewnątrz urządzenia i zwiększyć ostateczny koszt naprawy. Wyposaż się zatem w dostępny w naszej ofercie panel dotykowy do Redmi Note 9 Pro i udaj się do zaufanego punktu serwisowego, gdzie fachowcy szybko i sprawnie przywrócą Twój smartfon do pełnej sprawności.

Wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Hurtownia GSMOK to rzetelny dostawca podzespołów i akcesoriów GSM. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by sprawnie realizować zamówienia. Zamówiony Xiaomi Redmi Note 9 wyświetlacz zostanie odpowiednio zabezpieczony, aby dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. Każdy wyświetlacz testujemy przed wysyłką, abyś bez żadnych przeszkód mógł jak najszybciej umieścić go w swoim telefonie. W naszej hurtowni przygotowaliśmy również świetne warunki współpracy dla klientów biznesowych. Jeśli prowadzisz serwis GSM, zaloguj się w naszym serwisie – czekają na Ciebie rabaty za staż, darmowa dostawa i wiele więcej. 

Strona wygenerowana w 0.406 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję