SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • Y6 2018
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do Y6 2018

(30 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei Y6 2018

Huawei w ostatnich latach przyzwyczaił użytkowników urządzeń mobilnych do produkcji wysokiej jakości, atrakcyjnych smartfonów, które swobodnie mogą konkurować z modelami od Samsung czy Apple. Jednym z najchętniej kupowanych smartfonów na przełomie 2018 i 2019 roku był Huawei Y6 2018, który premierę miał w drugim kwartale 2018 roku.

Jeśli jesteś posiadaczem tego telefonu i na skutek użytkowania lub wypadku jego elementy uległy uszkodzeniu, nie musisz kupować nowego smartfonu. W naszym sklepie internetowym GSMOK można znaleźć różnego rodzaju oryginalne części serwisowe do Huawei Y6 2018, które doskonale zastąpią zniszczone, fabrycznie zamontowane komponenty.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei Y6 2018

Oferujemy przede wszystkim zewnętrzne oryginalne części serwisowe do Huawei Y8 2018, które najbardziej są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Chodzi tu głównie o oryginalne wyświetlacze LCD, które mogą ulec zarysowaniu lub pęknięciu na skutek upadku na ziemię lub uderzenia o twardą powierzchnię. W naszym asortymencie posiadamy oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei Y6 2018, które sprawią, że Twój telefon będzie wyglądał jak nowy.

Oryginalne obudowy do Huawei Y6 2018 w sklepie GSMOK

Na nasz asortyment składają się także oryginalne obudowy do Huawei Y6 2018, czyli elementy podatne na uszkodzenia, gdy nie są zabezpieczone etui ochronnym. W sklepie GSMOK można kupić czarne oryginalne obudowy do Huawei Y6 2018. Zapewniamy, że oferujemy wyłącznie w pełni sprawne komponenty, czego potwierdzeniem są rekomendacje profesjonalnych serwisów GSM.

 

Strona wygenerowana w 0.625 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję