SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 7 PLUS

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł

Produkt
niedostępny

Szkła hartowane – iPhone 7 Plus

Szukasz profesjonalnych akcesoriów ochronnych do swojego telefonu? Jesteś w odpowiednim miejscu! W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które zwiększą wytrzymałość Twojego iPhone’a na uderzenia o twarde powierzchnie i upadki na ziemię. Oferujemy między innymi szeroki wybór szkieł hartowanych do iPhone 7 Plus.

Szkła hartowane do iPhone 7 Plus stanowią podstawowe i niezawodne zabezpieczenie przedniego ekranu. W końcu czasami wystarczy tylko upadek telefonu na podłogę, by na jego wyświetlaczu pojawiły się pęknięcia i zarysowania. Oferowane przez nas szkła ochronne cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, co oznacza, bardzo dużą odporność na zarysowania. W praktyce oznacza to, że szkło zwiększy bezpieczeństwo Twojego wyświetlacza przy kontakcie z przedmiotami codziennego użytku takimi jak np. klucze czy breloki.

Najlepsze szkła hartowane do iPhone 7 Plus w sklepie GSMOK

Proponowane przez nas szkła hartowane do iPhone 7 Plus są idealnie przezroczyste, dzięki czemu nie zniekształcają wyświetlanych na ekranie kolorów. Co więcej, mają one optymalną grubość, która nie utrudnia w jakikolwiek sposób codziennego użytkowania. Szkła hartowane iPhone 7 Plus wyposażono też z warstwę antyodłamkową, która zapobiega rozsypywaniu się szkła.

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najbardziej komfortowe dla naszych klientów, dlatego wszystkie dostępne u nas akcesoria są objęte umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 0.85 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję