Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 7 PLUS

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł

Szkła hartowane – iPhone 7 Plus

Szukasz profesjonalnych akcesoriów ochronnych do swojego telefonu? Jesteś w odpowiednim miejscu! W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które zwiększą wytrzymałość Twojego iPhone’a na uderzenia o twarde powierzchnie i upadki na ziemię. Oferujemy między innymi szeroki wybór szkieł hartowanych do iPhone 7 Plus.

Szkła hartowane do iPhone 7 Plus stanowią podstawowe i niezawodne zabezpieczenie przedniego ekranu. W końcu czasami wystarczy tylko upadek telefonu na podłogę, by na jego wyświetlaczu pojawiły się pęknięcia i zarysowania. Oferowane przez nas szkła ochronne cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, co oznacza, bardzo dużą odporność na zarysowania. W praktyce oznacza to, że szkło zwiększy bezpieczeństwo Twojego wyświetlacza przy kontakcie z przedmiotami codziennego użytku takimi jak np. klucze czy breloki.

Najlepsze szkła hartowane do iPhone 7 Plus w sklepie GSMOK

Proponowane przez nas szkła hartowane do iPhone 7 Plus są idealnie przezroczyste, dzięki czemu nie zniekształcają wyświetlanych na ekranie kolorów. Co więcej, mają one optymalną grubość, która nie utrudnia w jakikolwiek sposób codziennego użytkowania. Szkła hartowane iPhone 7 Plus wyposażono też z warstwę antyodłamkową, która zapobiega rozsypywaniu się szkła.

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najbardziej komfortowe dla naszych klientów, dlatego wszystkie dostępne u nas akcesoria są objęte umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 0.649 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję