SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 11 PRO

(5 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 11 Pro

Ten flagowy smartfon w wersji Pro ukazał się pod koniec 2019 roku jako nieco rozbudowana wersja hitowej „jedenastki” od Apple. Jego posiadacze powinni jednak pamiętać, że mimo tego, że został on wyposażony w bardzo atrakcyjne podzespoły wewnętrzne, jego elementy obudowy zewnętrznej są równie podatne na uszkodzenia mechaniczne, jak w tańszych modelach. To dlatego warto zakupić profesjonalne, wysokiej jakości akcesoria ochronne, takie jak szkła hartowane do iPhone 11 Pro, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.

Oferowane przez nas szkła hartowane iPhone 11 Pro cechują się twardością na poziomie 9H, co oznacza, że można je zarysować jedynie ostrzem diamentowym. Jest to ważne przede wszystkim dla osób, które ulubiony telefon lubią nosić w kieszeni z kluczami lub w torebce razem z różnymi podręcznymi akcesoriami.

Najlepsze szkła hartowane iPhone 11 Pro

Oferowane przez nas szkła hartowane iPhone 11 Pro cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania i idealnym dopasowaniem do tego konkretnego modelu, ale także atrakcyjną ceną. Są one polecane przez profesjonalne serwisy GSM, dzięki czemu masz pewność, że są w stu procentach sprawne i zdatne do użytku. Co więcej, w naszym asortymencie znajdziesz także szkła hartowane do iPhone 11 Pro do szybki aparatu, które zmniejszą podatność obiektywu na zarysowania czy stłuczenia. Zatroszcz się o swój ulubiony telefon od Apple i jeszcze dziś kup najlepsze akcesoria ochronne w naszym sklepie internetowym GSMOK.

Strona wygenerowana w 1.175 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję