SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 PRO
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P30 PRO

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkło hartowane Huawei P30 Pro

Dlaczego szkło hartowane do Huawei P30 Pro jest tak istotnym akcesorium dla tego urządzenia? Dziś telefony wykorzystujemy nieustannie. Prowadzimy rozmowy, odbieramy wiadomości, przeglądamy media społecznościowe, robimy zdjęcia i słuchamy muzyki. Smartfon w naszych dłoniach znajduje się nawet przez kilka godzin dziennie. Wystarczy chwila nieuwagi, potknięcie lub potrącenie przez drugą osobę, by to delikatne urządzenie wylądowało na podłodze. W wielu przypadkach taki upadek kończy się stłuczonym ekranem, co w przypadku tak kosztownych modeli, jak Huawei P30 Pro, wiąże się z poważnymi konsekwencjami finansowymi. Szkła hartowane są jednym ze sposobów na zabezpieczanie ekranów telefonów przed niektórymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Dyskretne i skuteczne – najlepsze szkła hartowane Huawei P30 Pro

Możliwość uchronienia ekranu przed stłuczeniem to nie jedyna zaleta szkieł hartowanych. Te praktyczne akcesoria do Huawei P30 Pro skutecznie zabezpieczają także wyświetlacz przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami. To niezwykle przydatne, gdy np. telefon jest bez etui noszony w torebce razem z kluczami lub innymi ostrymi przedmiotami. Oferowane w GSMOK szkła hartowane pozwalają cieszyć się nieskazitelnym ekranem tak cenionego telefonu jak Huawei P30 Pro.

Znajdujące się w naszym asortymencie szkła hartowane mają zaledwie 0,3 mm grubości. Są niezwykle dyskretne, doskonale dopasowane i w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowania dotyku. Cechują się wysoką twardością (9H), dzięki czemu doskonale znoszą wiele uderzeń czy zarysowań. Nawet jeśli szkło pęknie, specjalna warstwa antyodłamkowa utrzyma je w jednym kawałku. Szkła hartowane do Huawei P30 Pro z naszej oferty gwarantują także doskonałą przeźroczystość. Nie zmieniają kolorów wyświetlacza, a powłoka oleofobowa ułatwia utrzymanie powierzchni telefonu w czystości. Po usunięciu szkła, np. w przypadku konieczności wymiany na nowe, na ekranie smartfonu nie pozostaje żaden ślad. Warto podkreślić, że oferowane w GSMOK szkła hartowane są przygotowane w taki sposób, by nie ograniczać funkcjonalności telefonu. Zestawy znajdujące się w naszym asortymencie obejmują nie tylko wytrzymałe szkła hartowane, ale i ściereczki ułatwiające montaż produktu do wyświetlacza telefonu.

Szkło hartowane i inne przydatne akcesoria do Huawei P30 Pro

Jak założyć szkło hartowane do Huawei P30 Pro? To czynność, która nie jest skomplikowana. Wystarczy umyć dłonie i za pomocą dołączonych do zestawu ściereczek przetrzeć ekran telefonu. Następnie należy odkleić ze szkła folię zabezpieczająca, dopasować produkt do wyświetlacza i delikatnie go nałożyć. Na koniec lekko docisnąć szkło na samym środku i wygładzić krawędzie. Idealne dopasowanie to nic trudnego!

Jeśli chcą Państwo poszerzyć ofertę o inne akcesoria do Huawei P30 Pro, w hurtowni GSMOK posiadamy także praktyczne etui, dodatkowo zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniami oraz folie ochronne, które mogą być alternatywą dla szkła w kwestii ochrony ekranu przed zarysowaniem.

Profesjonalna współpraca i konkurencyjne ceny

W GSMOK dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale także atrakcyjne ceny. Docieramy do szerokiego grona klientów, gwarantując pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie składania zamówienia. Szkła hartowane Huawei P30 Pro przed wprowadzeniem do sprzedaży dokładnie sprawdzamy pod kątem ewentualnych wad fabrycznych. Wybierając naszą hurtownię, otrzymają Państwo niezawodne produkty, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Strona wygenerowana w 1.222 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję