Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPAD AIR 2

Części i akcesoria do APPLE IPAD AIR 2

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 60.96 zł
Brutto 74.98 zł
Brutto B2B59.99 zł
Netto 73.75 zł
Brutto 90.71 zł
Brutto B2B72.46 zł

Produkt
niedostępny

Netto 65.03 zł
Brutto 79.99 zł
Brutto B2B59.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 22.50 zł
Brutto 27.68 zł
Brutto B2B22.14 zł

Produkt
niedostępny

Części serwisowe do Apple iPad Air 2

Chociaż markę Apple kojarzymy przede wszystkim z iPhone’ami, komputerami stacjonarnymi i laptopami, amerykańska firma produkuje także wysokiej jakości tablety. Jednym z jej najlepszych dotychczasowych modeli jest tablet Apple iPad Air 2. Prawie 10-calowy wyświetlacz, mocna, wytrzymująca około dziesięciu godzin bateria i niespełna pół kilograma wagi – dzięki takim parametrom tablet doskonale sprawdza się zarówno podczas pracy biurowej, jak i rozrywki multimedialnej.

Posiadacze tego urządzenia powinni pamiętać, że iPad Air 2 jest urządzeniem dość wiekowym jak na współczesne standardy. Z tego powodu obecnie urządzenia te mogą być podatne na awarie i uszkodzenia mechaniczne. Na szczęście w naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz wysokiej jakości części zamienne do Apple iPad Air 2, dzięki którym Twój tablet będzie działał i wyglądał jak nowy.

Oryginalne akcesoria do Apple iPad Air 2 w sklepie internetowym GSMOK

Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli u nas kupić wyłącznie najlepsze, w pełni sprawne i oryginalne komponenty. Oferowane przez nas oryginalne akcesoria do Apple iPad Air 2 są rekomendowane przez profesjonalne serwisy GSM, dlatego wybierając je masz pewność, że kupujesz elementy z najwyższej półki.

Wysokiej jakości części zamienne do Apple iPad Air 2

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz między innymi panele dotykowe i taśmy flex, czyli elementy, które bardzo często ulegają awariom i uszkodzeniom. Wszystkie proponowane przez nas wysokiej jakości części zamienne do Apple iPad Air 2 są objęte umową gwarancyjną.

 

Strona wygenerowana w 0.5 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję