SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Elementy elektroniczne

(ilość produktów: 136 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Układy scalone do telefonów i inne elementy elektroniczne 

Współczesne telefony komórkowe zastępują nam nie tylko tradycyjne telefony stacjonarne, ale również odtwarzacze muzyczne, aparaty fotograficzne, a często także komputery mobilne. Korzystamy z nich każdego dnia w celach zawodowych i rozrywkowych – sprawia to, że awaria smartfonu bywa bardzo poważnym problemem. Nie zawsze jednak uszkodzenie urządzenia musi oznaczać konieczność kupna nowego modelu. Wiele podzespołów można wymienić i najczęściej jest to rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż wydawanie pieniędzy na nowy telefon. W ofercie internetowego sklepu GSMOK można znaleźć najróżniejsze części serwisowe, dzięki którym możliwa jest naprawa użytkowanego smartfonu.  

W asortymencie posiadamy między innymi najważniejsze części płyty głównej, czyli układy scalone do telefonów. Posiadacze smartfonów Apple znajdą u nas na przykład układy scalone IC Wi-Fi do iPhone’ów 6, 7 oraz 8, a także układy scalone do panela dotykowego. Wśród części serwisowych mamy również podzespoły, które są ściśle połączone z płytą główną, takie jak układy ładowania do telefonów. W tym segmencie klientom możemy zaoferować układy ładowania do telefonów produkowanych przez najbardziej renomowane marki, między innymi Apple czy Samsung.  

Hurtownia GSMOK: układy audio 

Dzisiaj zdecydowana większość posiadaczy smartfonów wykorzystuje te urządzenia mobilne do słuchania muzyki. To dlatego układy audio odgrywają coraz większą rolę w smartfonach – najbardziej renomowani producenci dokładają starań, by układy audio do telefonów zapewniały wysoką jakość dźwięku zarówno podczas transmisji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Również użytkownicy, podczas kupna telefonu, przykładają dużą wagę do jakości dźwięku generowanego przez urządzenie.  

Uszkodzenia układu audio w telefonie są bardzo problematyczne. W naszym sklepie można jednak znaleźć odpowiednie części serwisowe, dzięki którym nie ma konieczności kupowania nowego, drogiego modelu. Awarie układów scalonych i audio zdarzają się przede wszystkim w starszych urządzeniach, dlatego nasza oferta obejmuje również układy audio do telefonów Apple, których produkcja rozpoczęła się kilka lat temu. Proponujemy między innymi części serwisowe do iPhone’ów 6, 7 oraz 8.  

Silniczki wibracyjne do telefonów 

Wibracje w telefonie odgrywają ważną rolę. Przede wszystkim wykorzystywane są do informowania użytkownika o przychodzącym połączeniu lub wiadomości, ale informują również o powiadomieniach z aplikacji. Ponadto zdarza się, że urozmaicają rozrywkę multimedialną. W sklepie internetowym GSMOK posiadamy silniczki wibracyjne do telefonów, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie wibracji.  

Naszym klientom możemy zaoferować zastępcze silniczki wibracyjne do telefonów, które idealnie pasują do iPhone’ów Apple oraz smartfonów Huawei – także starszych modeli, takich jak iPhone 6 Plus czy Huawei Mate 10 Lite. Wszystkie produkty obecne w naszym sklepie są w stu procentach sprawne i objęte sześciomiesięczną umową gwarancyjną.  

 

Strona wygenerowana w 0.145 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję