SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P8 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P8 LITE

(ilość produktów: 19)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P8 Lite

Od kilku lat smartfony producenta Huawei cieszą się coraz większą popularnością w Polsce, stając się tym samym poważną konkurencja dla Apple i Samsung. Urządzenia mobilne chińskiej marki są użytkowane przede wszystkim przez osoby, które szukają prestiżowego urządzenia z atrakcyjnym wyposażeniem w korzystnej cenie. W tym zakresie telefony Huawei z flagowej serii P sprawdzają się znakomicie, a dotyczy to przede wszystkim urządzeń z linii P Lite, czyli modeli ze średniej półki cenowej.

Posiadacze telefonu Huawei P8 Lite muszą jednak brać pod uwagę fakt, że jest to telefon dość wiekowy – w końcu premierę miał on w drugim kwartale 2015 roku. Z tego powodu jego poszczególne komponenty mogą ulec awarii lub naturalnemu zużywaniu się. Takie sytuacje nie są jednak powodem do tego, by kupować nowy telefon – w naszym sklepie internetowym GSMOK można kupić oryginalne części serwisowe do Huawei P8 Lite. Oferujemy między innymi podzespoły wewnętrzne, takie jak złącza systemowe.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P8 Lite w sklepie GSMOK

Szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne i awarie są jednak elementy obudowy zewnętrznej, które bardzo często ulegają zarysowaniu lub pęknięciu na skutek upadku na podłogę. Na szczęście posiadacze tego modelu oraz właściciele serwisów GSMO znajdą w naszym asortymencie oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P8 Lite, które znakomicie zastąpią oryginalne części.

Oferowane przez nas oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P8 Lite dostępne są w oryginalnych kolorach tych modeli. Można je również kupić w komplecie z panelem dotykowym, ramką i baterią.

 

Strona wygenerowana w 0.953 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję