SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

ADAPTERY

(3 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Szeroki wybór adapterów różnego rodzaju

Współcześnie w urządzeniach mobilnych i różnego rodzaju sprzęcie elektronicznym możemy spotkać się z licznymi portami i wejściami, dzięki którym do komputerów, telewizorów czy tabletów możemy podłączać inne nośniki pamięci czy akcesoria. Różnorodność wykorzystywanych obecnie portów sprawia, że czasami posiadane przez nas niewielkie urządzenie nie jest wyposażone w wejście, które akurat jest nam potrzebne. W takiej sytuacji niezbędne mogą się okazać przejściówki, które umożliwiają podłączenie do siebie sprzętów. W ofercie naszej hurtowni internetowej można znaleźć szeroki wybór adapterów różnego rodzaju, które przydadzą się w codziennym użytkowaniu podczas rozrywki lub pracy.

Popularne przejściówki wykorzystywane są między innymi wtedy, gdy chcemy podłączyć do komputera słuchawki, dysk zewnętrzny, kartę pamięci lub urządzenie zewnętrzne. Są one jednak przydatne także w przypadkach, gdy komputer jest wyposażony w zbyt małą liczbę portów USB i nie jest możliwe jednoczesne podłączenie myszki i klawiatury oraz urządzeń zewnętrznych.

Wysokiej jakości adaptery audio typu C

Chociaż obecność wejścia audio Jack 3.5mm w smartfonach, tabletach i laptopach uznaje się za standard, coraz częściej można spotkać się z urządzeniami, które nie są w niego wyposażone. Podłączenie wówczas przewodowych słuchawek nausznych lub dousznych staje się bez przejściówki niemożliwe. W naszym sklepie internetowym GSMOK.pl posiadamy wysokiej jakości adaptery audio typu C, dzięki którym będzie można podłączyć słuchawki do jakiegokolwiek urządzenia lub komputera.

Adaptery Micro USB w hurtowni internetowej GSMOK  

W asortymencie hurtowni GSMOK mamy też adaptery Micro USB, które przydają się w sytuacji, gdy chcielibyśmy podłączyć kabel USB do telefonu lub tabletu lub gdy musimy przerzucić na urządzenie mobilne dane z zewnętrznego dysku pamięci USB. Współczesne smartfony i tablety są urządzeniami zbyt małymi, by mogły zostać wyposażone w tradycyjny port USB, dlatego adapter Micro USB w wielu sytuacjach jest bardzo przydatny.

Adaptery do urządzeń Apple w sklepie GSMOK.pl

Apple od wielu lat w swoich urządzeniach stosuje własne porty, dlatego użytkownicy sprzętów sygnowanych logo nadgryzionego jabłka mogą mieć problemy z podłączeniem niektórych akcesoriów czy słuchawek. U nas można jednak kupić adaptery do urządzeń Apple, dzięki którym użytkowanie iPhone’a czy MacBooka stanie się znacznie bardziej komfortowe.

Gwarantujemy, że wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie akcesoria są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Jeśli nie wiesz, które adaptery będą najlepsze dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy co wybrać, byś był w stu procentach zadowolony z zakupu.

 

Strona wygenerowana w 0.075 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję