SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P30 LITE

(ilość produktów: 58)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P30 Lite

Telefony Huawei z serii P od wielu lat cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, co jest zrozumiałe tym bardziej, że wiele z nich może swobodnie konkurować z najlepszymi modelami od Samsunga czy Apple. Jednym z najchętniej kupowanych dotychczasowych modeli z serii P chińskiego producenta jest telefon Huawei P30 Lite, który premierę miał w pierwszym kwartale 2019 roku, jako nieco odchudzona wersja flagowej „trzydziestki”.

Huawei P30 Lite nadal jest chętnie kupowanym smartfonem, między innymi z tego powodu, że w przeciwieństwie do swojego następcy – P40 Lite – oferuje użytkownikom pełne wsparcie aplikacji od Google. Poza tym przykuwa uwagę 6,15-calowym ekranem 1080x2312 px i aparatem głównym 48 Mpx. Słowo „Lite” w nazwie nie wzięło się jednak znikąd – chiński producent zdecydował się na pewne kompromisy, co odbiło się na jakości niektórych komponentów. W przypadku ich awarii możesz jednak kupić oryginalne części serwisowe do Huawei P30 Lite w naszym sklepie GSMOK.

Oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P30 Lite

Oferujemy między innymi oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P30 Lite, które są najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i pęknięcia. Oferowane przez nas wyświetlacze można kupić w komplecie z ramką i baterią.

Oryginalne klapki baterii do Huawei P30 Lite

W asortymencie oryginalnych części serwisowych do tego modelu mamy też oryginalne klapki baterii do Huawei P30 Lite. Użytkownikom tego telefonu oferujemy wysokiej jakości obudowy, które znakomicie zastąpią fabrycznie zainstalowane elementy.

 

Strona wygenerowana w 1.444 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję