SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART 2019
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P SMART 2019

(48 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P Smart 2019

Huawei P Smart 2019 był jednym z chętniej kupowanych telefonów 2018 roku. Trudno się temu dziwić, ponieważ użytkownicy za cenę około 1000 złotych mogli pozyskać urządzenie, które oferowało wyświetlacz FullHD o przekątnej 6,21 cala, procesor HiSilicon Kirin 710 oraz aparat główny 13 Mpx. Takie parametry sprawiają, że Huawei P Smart 2019 nawet dziś jest chętnie kupowanym smartfonem.

Huawei P Smart 2019 – jak wiele telefonów ze średniej półki cenowej – jest jednak bardziej niż flagowe modele podatny na uszkodzenia mechaniczne i zużycie poszczególnych komponentów. Na szczęście w naszym sklepie internetowym GSMOK można znaleźć oryginalne części serwisowe do Huawei P Smart 2019.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P Smart 2019

Nasza oferta oryginalnych części serwisowych do Huawei P Smart 2019 obejmuje zarówno podatne na uszkodzenia podzespoły wewnętrzne, jak również elementy obudowy zewnętrznej. Posiadaczom tego modelu i osobom prowadzącym serwisy GSM proponujemy zatem płytki i taśmy flex oraz złącza systemowe. W asortymencie mamy również oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P Smart 2019, które z powodzeniem zastąpią fabrycznie zamontowane elementy. Oferowane przez nas oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P Smart 2019 można kupić w komplecie z panelem dotykowym, ramką i baterią.

Gwarantujemy, że sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne części serwisowe do tego modelu, które są w stu procentach sprawne i gotowe do użytkowania. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości są pozytywne opinie profesjonalnych serwisów GSM.

 

Strona wygenerowana w 1.046 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję