SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • Y5 2018
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do Y5 2018

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefony Huawei wciąż cieszą się dużą popularnością. Są to trwałe, designerskie urządzenia, wyposażone w wydajne procesory i doskonałe aparaty. Wielu użytkownikom służą bezawaryjnie przez kilka lat. Jeżeli wyświetlacz Y5 2018 w Twoim urządzeniu uległ uszkodzeniu to nic straconego! Doświadczony serwisant z pewnością sprawnie wymieni podzespół, oddając w twoje ręce w pełni sprawne urządzenie. Nie czekaj i postaw na wysokiej jakości wyświetlacz Huawei Y5 2018. Odzyskaj pełnię przyjemności korzystania ze smartfonu.

Wyświetlacze Huawei Y5 2018

Panel dotykowy do Y5 2018 jest integralną częścią ekranu. Jeżeli masz problem z czułością urządzenia, to niezbędne będzie wymienienie całego wyświetlacza. Cechuje się bogactwem kolorów, rozdzielczością 720 x 1440 px oraz przekątną 5.45 cala. Wymiana podzespołu wymaga precyzji oraz odpowiednich narzędzi. Warto powierzyć ją profesjonalistom, którzy zrealizują zlecenie szybko i profesjonalnie. By wymienić stary wyświetlacz Huawei Y5, należy otworzyć korpus telefonu i odpiąć odpowiednie taśmy, wykręcić śruby i zdjąć plastikowe elementy. Kolejnym krokiem jest wypięcie sensorów, które bardzo łatwo zniszczyć, co wiąże się z kolejnymi kosztami. Zaoszczędź pieniądze oraz czas i oddaj urządzenie w profesjonalne ręce.

Wyświetlacz Huawei Y5 2018

Wyświetlacz dotykowy Huawei Y5 2018 jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz czarnym. Po jego zamontowaniu telefon zachowuje parametry dawnego podzespołu. Przywraca pełną funkcjonalność oraz jakość użytkowania. Wyświetlacze Huawei Y5 2018, które możesz zamówić wygodnie przez internet, docierają do klientów z Warszawy nawet tego samego dnia. Dzięki sprawnej dostawie do wybranego punktu możesz podjąć się naprawy praktycznie kolejnego dnia, co znacząco przyspiesza proces realizacji zlecenia. Każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Klientom biznesowym, którzy w naszym sklepie znajdą nie tylko wyświetlacze Huawei Y5 2018, ale także szereg innych części i akcesoriów dedykowanych innym modelom marki. Sprawdź pozostałe kategorie!

Strona wygenerowana w 0.692 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję