Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Słuchawki Sportowe

(ilość produktów: 6 )
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 115.00 zł
Brutto 141.45 zł
Brutto B2B113.16 zł
Netto 82.38 zł
Brutto 101.32 zł
Brutto B2B79.94 zł

Produkt
niedostępny

Netto 92.50 zł
Brutto 113.78 zł
Brutto B2B91.02 zł

Produkt
niedostępny

Netto 67.50 zł
Brutto 83.03 zł
Brutto B2B66.42 zł

Produkt
niedostępny

Netto 40.64 zł
Brutto 49.99 zł
Brutto B2B29.52 zł

Produkt
niedostępny

Netto 89.43 zł
Brutto 109.99 zł
Brutto B2B76.26 zł

Produkt
niedostępny

Sportowe słuchawki douszne Bluetooth

Z roku na rok coraz więcej osób podejmuje się uprawiania sportu. Regularne wizyty na siłowni, codzienny jogging czy ćwiczenia w domowym zaciszu sprzyjają nie tylko utrzymaniu pożądanej sylwetki, ale również osiągnięciu komfortu psychicznego. Doskonałym sposobem na to, by jeszcze bardziej zmotywować się do uprawiania sportu, są playlisty z zagrzewającą do wysiłku muzyką. Dlatego każda osoba podejmująca treningi powinna zainwestować w sportowe słuchawki douszne Bluetooth, które można znaleźć w ofercie sklepu GSMOK.pl.

Dlaczego warto kupić wysokiej jakości sportowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth?

Słuchanie muzyki na siłowni, w klubie fitness czy podczas rekreacyjnego joggingu nie jest niczym nowym. Takie umilanie sobie treningu jest praktykowane od dawna, jednak wcześniej wiązało się z pewnymi niedogodnościami. Tradycyjne, przewodowe słuchawki bywają niekomfortowe z powodu plączącego się i wiszącego kabla, który nieco krępuje ruchy podczas biegu oraz ćwiczeń na siłowni.

Wysokiej jakości sportowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nie tylko gwarantują czysty i głęboki dźwięk, ale również nie przeszkadzają podczas biegu lub wykonywania ćwiczeń. Oczywiście, nawet mimo tego, że sportowe słuchawki douszne Bluetooth solidnie trzymają się w uchu, część osób może obawiać się, że podczas biegu jedna ze słuchawek wypadnie z ucha i się zgubi. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są wysokiej jakości sportowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth połączone ze sobą kablem, który można komfortowo zawiesić na szyi.

Białe i czarne słuchawki Bluetooth do treningu i ćwiczeń

W sklepie internetowym GSMOK dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów mógł u nas znaleźć model odpowiedni dla siebie. Dlatego oferujemy nie tylko najlepsze sportowe słuchawki douszne Bluetooth, ale także modele dokanałowe, które jeszcze lepiej leżą w uchu i izolują dźwięki napływające z otoczenia.

Proponowane przez nas wysokiej jakości sportowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy zarówno białe, jak również czarne słuchawki Bluetooth do treningu i ćwiczeń, które zachwycają minimalistycznym, nowoczesnym designem. Ponadto można u nas znaleźć modele zawieszane na pałąku oraz całkowicie bezprzewodowe „pchełki”.

Mimo że sportowe słuchawki douszne Bluetooth z reguły wystarczają na wiele godzin działania, co jakiś czas niezbędne jest ich ładowanie. Dlatego nasza hurtownia internetowa GSMOK oferuje także wysokiej jakości sportowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth w zestawie z pudełkiem ładującym. Doskonale sprawdza się ono jako pokrowiec do sprzętu audio oraz ładowarka. Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są umową gwarancyjną i nadają się do intensywnego, codziennego użytku. Najlepszą rekomendacją dla nich są pozytywne opinie wielu klientów i właścicieli serwisów GSM.

 

Strona wygenerowana w 0.175 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję