SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 11

(10 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W GSMOK.PL znajdują się przeróżne produkty, akcesoria i części zamienne oraz podzespoły do większości smartfonów dostępnych na rynku. Znajdziesz wśród nich między innymi wyświetlacze do iPhone 11. Wszystkie pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji i charakteryzują się wysoką jakością, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. Od wielu lat zapewniamy naszym biznesowym klientom asortyment najwyższej klasy, który umożliwia przeprowadzenie wielu napraw praktycznie wszystkich telefonów, w tym także mniej znanych producentów. Wszystkie wyświetlacze do iPhone 11 zostały przez nas wyselekcjonowane na podstawie ich stosunku ceny do jakości, a na dedykowanych podstronach znajdują się także niektóre istotne dane, w tym numery fabryczne. 

W wyświetlaczach iPhone 11 liczy się wysoka jakość

Wyświetlacze iPhone 11 montowane fabrycznie uchodzą za rewelacyjne w kwestii reprodukcji barw i głębokości czerni, dlatego w większości przypadków stanowią wzór do naśladowania dla bardziej ambitnych producentów telefonów. Aby jednak wymieniony ekran miał podobną jakość, powinien mieć identyczne parametry użytkowe. Właśnie z tego powodu w naszym sklepie dostępne są przeróżne wyświetlacze do iPhone 11, które przeszły wielokrotne testy jakościowe już na etapie ich produkcji czy na kontroli jakości w przypadku modeli refabrykowanych. Większość z nich ma jasność równą z pierwowzorem, a także cechuje się wysokim kontrastem i znakomitym odwzorowaniem barw dzięki precyzyjnej i pewnej kalibracji. Nie można także zapomnieć o braku martwych pikseli czy o bezbłędnie działającej funkcji dotykowej, które mają bezpośredni wpływ na przyjemność użytkowania telefonu.

Z jakich powodów ludzie decydują się na wymianę wyświetlacza do iPhone 11?

Wymiana wyświetlacza do iPhone 11 wynika przeważnie z awarii. Marka Apple z reguły uchodzi za solidną, lecz uszkodzenia mechaniczne spowodowane np. upuszczeniem smartfona bezpośrednio na beton są niemożliwe do uniknięcia. Z reguły klienci serwisów GSM proszą wówczas o wymianę wyświetlacza na nowy lub refabrykowany, aby móc ponownie zacząć korzystać ze swojego telefonu w nieograniczony sposób. Podobnie jest w sytuacji, gdy na ekranie pojawiło się wiele rys niewiadomego pochodzenia, wówczas wiele osób z chęcią wymieni go na nowy, chcąc odzyskać radość korzystania ze swojego smartfona premium. Warto jednak wiedzieć, że aby ekran spełnił wszelkie oczekiwania właściciela, powinien cechować się wysoką jakością. Dlatego też zachęcamy do jego zakupu w sklepie GSMOK.PL.

Gdzie i jak kupować wyświetlacze do iPhone 11?

W iPhone 11 znajdziemy wyświetlacz charakteryzujący się dużą rozdzielczością i wysokim współczynnikiem pikseli na cal, który gwarantuje ostry i pełen detali obraz. W naszym sklepie wszystkie dostępne wyświetlacze iPhone 11 są znakomicie wykonane i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Każdy model został dogłębnie przetestowany na etapie jego produkcji lub refabrykowania, a także został objęty odpowiednio długim okresem gwarancyjnym. Zapraszamy do zamówienia jednego z modeli dla siebie lub do swojej firmy. Zapewniamy szybką dostawę i pełną pomoc na każdym etapie realizacji.

Strona wygenerowana w 1.279 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję