Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P30 LITE

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych akcesoriów oraz części i podzespołów do Huawei P30 Lite, a wśród nich także oryginalne wyświetlacze do tego modelu telefonu. Wszystkie oferowane produkty na tej podstronie zostały wykonane przez firmę Huawei, dlatego mają identyczną jakość, cechy użytkowe oraz parametry i z tego względu stanowią jeden z najlepszych wyborów podczas awarii oryginalnego wyświetlacza w telefonie. Każdy model jest w stu procentach oryginalny i spełni wszelkie oczekiwania współczesnych nabywców, ponadto każdy z nich został objęty odpowiednio długim okresem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oryginalnych wyświetlaczy do P30 Lite, koniecznie zadzwoń do nas lub napisz. Nasi fachowcy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wyświetlacze oryginalne do P30 Lite dla wymagających użytkowników

Oryginalne wyświetlacze do P30 Lite cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kupujących, dla których liczy się najwyższą możliwa jakość wyświetlanego obrazu. Wyświetlacze oryginalne do P30 Lite powstają na tej samej linii produkcyjnej co modele montowane fabrycznie, dlatego mają identyczne parametry. Warto wśród nich wymienić wysoką jasność, która umożliwia bezproblemową obsługę smartfona także w pełnym słońcu, duży kontrast, pełen zakres wyświetlanych barw oraz liczbę detali i szczegółów. Oryginalne ekrany do Huawei P30 Lite mają taką samą rozdzielczość, dzięki czemu wyświetlany na nich obraz jest ostry i przejrzysty.

Kolejnym atutem oryginalnych wyświetlaczy do P30 Lite jest ich doskonałe wykonanie, dzięki któremu montaż tej części nie sprawia żadnych kłopotów dobremu serwisantowi. Każdy parametr fizyczny, taki jak waga, szerokość, długość oraz grubość są dokładnie takie same, jak w modelu oryginalnym. Nie trzeba modyfikować jakichkolwiek podzespołów - wszystko pasuje na zasadzie plug&play. Takie rozwiązanie ma ogromne znaczenie w kwestii dalszej trwałości ekranu, gdyż wszelkie przeróbki i modyfikacje nie pozostają bez znaczenia dla precyzyjnych i miniaturowych podzespołów współczesnych telefonów komórkowych.

Pochodzenie oryginalnego wyświetlacza ma ogromne znaczenie

Wszystkie wyświetlacze oryginalne dostępne w naszym asortymencie sklepu GSMOK.pl mają udokumentowane i sprawdzone pochodzenie co oznacza, iż są w pełni oryginalne i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zakup wyświetlaczy jest bardzo trudny, gdyż wielu sprzedających oferuje tak naprawdę zamienniki, które mają jedynie przypominać oryginał. To jawne wprowadzanie klienta w błąd, którego nie tolerujemy jako firma GSMOK.pl. Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne wyświetlacze oraz wysokiej jakości zamienniki i modele refabrykowane - wszystkie są zawsze zgodne z informacją podaną na naszej stronie internetowej.

Oferujemy jako jedyni bardzo wiele systemów rabatowych, które zdecydowanie zmniejszają koszty napraw, dostarczamy produkty już na drugi dzień (kurier wyjeżdża od nas dwukrotnie w ciągu dnia), a na terenie Warszawy jeszcze tego samego dnia roboczego. Ponadto nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją jakiekolwiek wątpliwości dotyczące całego naszego asortymentu.

Dlaczego warto kupić oryginalny wyświetlacz do P30 Lite?

Oryginalne wyświetlacze do P30 Lite są zgodne z wymaganiami stawianymi przez producenta, dlatego ich użytkowanie oraz sposób montażu jest komfortowy, prosty i szybki. Mają ponadto również stosunkowo niewygórowaną cenę i nie powinny obciążyć budżetu domowego oraz firmowego. Zamów już dziś i koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy wyczerpujących informacji na temat całego naszego asortymentu.

Strona wygenerowana w 0.36 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję