SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Płytki i taśmy serwisowe

(ilość produktów: 36 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Płytki i taśmy flex do telefonów to narzędzia i akcesoria niezbędne do prowadzenia diagnostyki urządzeń elektronicznych i wykonywania specjalistycznych napraw. Dzięki nim można po wymianie zaprogramować sprzęt tak, by pracował z taką samą wydajnością jak wcześniej. Najczęściej programowania wymagają urządzenia od Apple, które w wielu przypadkach po naprawie witają użytkownika komunikatem o braku danego podzespołu. Dzięki pracy specjalisty sprzęt wróci do właściciela gotowy do użytku. Sprawdź pełną ofertę naszej hurtowni! 

Płytki do programowania telefonów

W serwisie GSM powinny znaleźć się dedykowane podzespoły, które pozwolą sprawnie przeprowadzić realizację zlecenia. Wśród dostępnych produktów można wyróżnić płytki do programowania baterii, oprogramowania i takich funkcji, jak TrueTone. Pasują do programatorów – urządzeń, które wspierają aktywację funkcji i umożliwiają ich modyfikację. Dzięki temu serwisant może wykonać swoją pracę kompleksowo i dokładnie! Płytki do programowania TrueTone sprawdzą się po wymianie wyświetlacza na nowy, kiedy funkcja dopasowywania poziomu jasności ekranu do otoczenia będzie niedostępna. Z kolei takie produkty, jak płytki do testowania baterii posłużą do odpowiedniego zaprogramowania akumulatora po wymianie. 

Taśmy flex do telefonów 

Taśmy flex do telefonów to kolejne ważne elementy, które powinny znaleźć się w wyposażeniu serwisu. W przypadku urządzeń Apple, producent się zabezpieczył i po wymianie któregoś z podzespołów telefon wyświetla komunikat o nieoryginalnej części. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej taśmy flex baterii nowy komponent będzie działał sprawnie! Przy pomocy wpinki do Face ID można skopiować dane z oryginalnego podzespołu i przywrócić niedziałające funkcje rozpoznawania twarzy po naprawie. Wystarczy skopiować dane ze starej taśmy flex. Do naprawy face ID niezbędna będzie nowa taśma z zaprogramowanymi ustawieniami. Dzięki temu po zamontowaniu elementu można ponownie korzystać z rozpoznawania twarzy w iPhone.  

W naszym sklepie każdy profesjonalista znajdzie programatory do płytek oraz akcesoria do lutowania i zestawy narzędzi potrzebnych do kompleksowej naprawy urządzeń GSM. Zapewniają wysoką efektywność pracy i przyspieszają realizację poszczególnych zleceń. Postaw na współpracę z renomowaną hurtownią i zyskaj partnera w biznesie! Nawiąż współpracę i korzystaj z atrakcyjnego programu lojalnościowego, dedykowanego przedsiębiorcom. 

Strona wygenerowana w 0.087 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję