SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE SE

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone SE

W sklepie GSMOK dbamy o to, by odpowiednie akcesoria do swoich telefonów mogli u nas znaleźć nie tylko posiadacze najnowocześniejszych flagowców, ale także osoby, które na co dzień korzystają z nieco starszych modeli. W asortymencie posiadamy między innymi akcesoria ochronne do telefonu iPhone SE, który premierę miał w pierwszym kwartale 2016 roku. Po kilku latach użytkowania model ten może być nieco bardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne i awarie, dlatego warto go odpowiednio zabezpieczyć. Do tego niezbędne będą profesjonalne akcesoria ochronne, takie jak szkła hartowane do iPhone SE.

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że współczesne smartfony to w większości urządzenia dość delikatne. Czasem wystarczy tylko przypadkowe zepchnięcie telefonu i jego upadek na podłogę, by jego wyświetlacz „ozdobiły” pęknięcia i rysy. To właśnie dlatego warto zainwestować w szkła hartowane iPhone SE, które zwiększą wytrzymałość ekranu podczas codziennego użytkowania.

Kup szkła hartowane iPhone SE w sklepie internetowym GSMOK

Proponowane przez nas szkła hartowane do iPhone SE to modele, które cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników tego telefonu. Co więcej, są one polecane przez profesjonalne serwisy GSM, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Mają one optymalną grubość 0,3 mm, a co więcej, są idealnie przezroczyste – dzięki czemu kupując je masz pewność, że wyświetlane na ekranie kolory będą właściwie odwzorowane. Wszystkie oferowane przez nas produkty są objęte umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 0.601 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję