SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO E20 XT2155
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO E20 XT2155

(1 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Motorola E20 została wypuszczona na rynek w 2021 roku. Model został wyposażony w pojemną baterię i sprawdzony wyświetlacz IPS, który obsługuje 16 milionów kolorów i ma przekątną równą 6.50’’. Jest to naprawdę sporych rozmiarów smartfon, przez co nie mieści się w dłoni i jest narażony na upadek. Jeśli na ekranie pojawiły się pionowe pasy, czarne plamy, martwe piksele lub panel nie reaguje na dotyk, to znak, że wyświetlacz Moto E20 XT2155 będzie wymagał wymiany. Na szczęście niezbędne komponenty znajdziesz w naszej hurtowni internetowej. Dbamy o to, by nasi Klienci mogli wyposażyć się w najwyższej jakości wyświetlacze do Motoroli E20, dzięki którym z łatwością zrealizują zlecenie.

Wyświetlacze do Motoroli E20

Wystarczy chwila nieuwagi, by na ekranie pojawiła się charakterystyczna pajęczynka. Samodzielna wymiana może skończyć się uszkodzeniem pozostałych podzespołów, dlatego zdecydowana większość użytkowników decyduje się oddać urządzenie do profesjonalnego punktu napraw. Jeśli prowadzisz serwis, zwróć uwagę na jakość wykorzystywanych podzespołów, aby zapewnić klientom skuteczną naprawę. Moto E20 XT2155 oryginalny wyświetlacz jest testowany przed wysyłką, chcemy mieć bowiem pewność, że kupujesz od nas w pełni sprawny ekran, który spełnia wymagania jakościowe oraz wszelkie obligatoryjne standardy bezpieczeństwa.

Wyświetlacz Moto E20 XT2155

Ekran Moto E20 XT2155 już teraz może być Twój. Złóż zamówienie do godziny 16, a wyświetlacz  Moto E20 XT2155 zostanie wysłany do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Masz pytania dotyczące produktów? Skontaktuj się z nami. Dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się dołączyć do programu lojalnościowego, mamy specjalne warunki współpracy. Czekają na Ciebie rabaty za staż, darmowe dostawy oraz dedykowany opiekun handlowy, z którym będziesz mógł negocjować ceny poszczególnych produktów. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Strona wygenerowana w 0.5 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję