SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6 PLUS
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6 PLUS

(7 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wystarczy jeden niefortunny upadek telefonu na twardą nawierzchnię, aby uszkodzić wyświetlacz. Nic dziwnego, że tak często użytkownicy smartfonów pojawiają się w serwisach, żeby ten element wymienić. Stąd nasza oferta wyświetlaczy do iPhone 6 Plus przygotowanych z myślą o wymagających użytkownikach i profesjonalnych serwisach naprawczych. To części stworzone przez zaufanych dostawców, wykonane z wysokiej jakości materiałów, przygotowane do montażu zaraz po wyciągnięciu ich z opakowania. 

Doskonale wiemy, że wyświetlacze do iPhone 6 Plus występują w różnych kolorach. Wszystko oczywiście zależy od tego, jaką barwę urządzenia ma użytkownik, który zdecydował się oddać swój sprzęt do serwisu. Dlatego też oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje produkcje o zróżnicowanych kolorach ramek. Wyświetlacze LCD to kompletne elementy, które wystarczy zamontować i odpowiednio podłączyć. Bez dwóch zdań to świetny sposób na szybką wymianę i naprawę dla wszystkich serwisów GSM w naszym kraju.

Wyświetlacze do iPhone 6 Plus

Proponujemy naszym klientom nowe, niezawodne wyświetlacze do iPhone 6 Plus w pełni sprawne, a przy tym idealnie dopasowane do konkretnego modelu urządzenia między innymi wersji A1522 oraz A1524. Są to produkty cenionych producentów. Sam montaż wyświetlaczy nie powinien sprawić kłopotów, bo wyposażono go fabrycznie w odpowiednie złącza, taśmy Flex i klejące. Dzięki temu wymiana wyświetlacza dla klienta będzie szybka i precyzyjna.

Wyświetlacze w różnych kolorach

Oferta sklepu GSMOK.PL opiera się na wyświetlaczach LCD w różnych kolorach. Dzięki temu klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi rozwiązaniami dedykowanymi telefonom, jakie aktualnie naprawiają. W naszym asortymencie nie brak produktów w kolorze czarnym oraz białym, czyli dwóch najpopularniejszych, w jakich występują modele marki Apple z serii 6. Mamy więc nadzieję, że każdy, kto sprawdzi ofertę z tej kategorii, będzie mógł postawić na wyświetlacz, jakiego aktualnie potrzebuje.

Sprawdzeni producenci wyświetlaczy do iPhone 6 Plus

Zapewniamy produkty od cenionych na rynku dostawców, cieszących się zaufaniem wśród profesjonalnych serwisantów sprzętu marki Apple. Wszystkie wyświetlacze do iPhone 6 Plus dostępne w naszym sklepie to sprawdzone, w pełni sprawne, nowe elementy, przygotowane do prostego i szybkiego montażu. Zawierają fabrycznie przygotowane otwory przycisku Home, nie brak tam także otworów na kamerę, głośnik czy diodę powiadomień. Co więcej, proponowane przez sklep GSMOK.PL i tworzone przez renomowanych producentów wyświetlacze są zawsze odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką.

Postaw na GSMOK.PL – sprawdź dlaczego!

Wybierając sklep GSMOK.PL, możesz liczyć na pewne, zawsze nowe, niezawodne części serwisowe do Iphone 6 Plus. Będą to między innymi wyświetlacze, które posłużą użytkownikom przez kolejne lata eksploatacji smartfona marki Apple. Jesteśmy znanym, chętnie wybieranym dostawcą produktów niezbędnych do naprawy smartfonów wielu marek, cieszymy się uznaniem klientów, oferujemy zróżnicowany asortyment już od wielu lat. Mamy nadzieję, że sprosta on również Twoim wymaganiom. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do kontaktu.

Strona wygenerowana w 0.742 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję