Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Adaptery

(ilość produktów: 19 )
SORTUJ
POKAŻ
Aktywne filtry:
Netto 18.29 zł
Brutto 22.49 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.31 zł
Brutto 29.90 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.31 zł
Brutto 29.90 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.38 zł
Brutto 29.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 10.56 zł
Brutto 12.99 zł
Netto 8.11 zł
Brutto 9.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.38 zł
Brutto 29.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 3.74 zł
Brutto 4.60 zł

Produkt
niedostępny

Netto 5.24 zł
Brutto 6.44 zł

Produkt
niedostępny

Netto 5.28 zł
Brutto 6.49 zł

Produkt
niedostępny

Netto 8.05 zł
Brutto 9.90 zł

Produkt
niedostępny

Netto 5.68 zł
Brutto 6.99 zł
Netto 6.49 zł
Brutto 7.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 4.06 zł
Brutto 4.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 4.06 zł
Brutto 4.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 14.21 zł
Brutto 17.48 zł

Produkt
niedostępny

Netto 4.99 zł
Brutto 6.13 zł
Netto 4.86 zł
Brutto 5.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 13.00 zł
Brutto 15.99 zł

Produkt
niedostępny

Dlaczego potrzebujesz adaptera do swojego telefonu?

Nie jest żadną tajemnicą fakt, że tak różnorodne możliwości współczesnych smartfonów wynikają również z tego, że można w ich przypadku zastosować wiele dodatkowych akcesoriów i wyposażenia, które ich funkcjonalność zwiększy. Wybór jest pod tym względem naprawdę bardzo szeroki i możesz wybrać do swojego urządzenia tak naprawdę dziesiątki różnorodnych akcesoriów. Tym, co bez wątpienia może Ci się przydać, są akcesoria z kategorii adapterów. Czym one są i jakich adapterów możesz potrzebować?

Popularnym wyposażeniem są adaptery USB-C. To akcesorium, które wykorzystasz nie tylko ze smartfonem, ale też z innymi urządzeniami elektronicznymi. Dzięki niemu korzystanie z każdego z nich może być wygodniejsze. Pozwoli Ci ono na jednoczesną obsługę różnych urządzeń USB. Możesz zyskać port HDMI, który prześle obraz o rozdzielczości nawet 4K. Będziesz dzięki niemu w stanie np. podłączyć swój telefon do komputera bez blokowania wejścia USB i możliwości jednoczesnego skorzystania również z innych urządzeń i akcesoriów.

Klienci często sięgają również po adaptery do iPhone’a, czyli urządzenia, gdzie słuchawki oraz ładowarka korzystają z tego samego złącza. Adapter pozwoli Ci na jednoczesne podłączenie obydwu tych akcesoriów. Możesz więc słuchać ulubionej muzyki niezależnie od poziomu baterii w telefonie – z adapterem podłączenie słuchawek nie wykluczy możliwości ładowania baterii urządzenia. Podobne zastosowanie mają adaptery audio do jack 3.5mm, czyli przejściówki, które dadzą Ci możliwość skorzystania z tradycyjnych słuchawek w urządzeniu, które nie posiada odpowiedniego wejścia na nie.

Jeszcze jednym wyposażeniem, które może okazać się niezwykle przydatne, a jakie odnajdziesz w naszej ofercie, są adaptery SIM. Będzie to dla Ciebie obowiązkowy wybór, jeżeli chcesz korzystać z jednej karty SIM na różnych telefonach, które wykorzystują karty SIM o różnej wielkości. Dzięki przejściówce możesz bez wymiany posiadanej karty SIM przekształcić ją w kartę o dowolnym wymiarze wykorzystywanym w tego rodzaju urządzeniach.

Szeroki wybór adapterów micro USB, adapterów do iPhone i wiele więcej

Jak więc widać, adaptery, czyli popularne przejściówki są wyposażeniem, który znajdzie wiele zastosowań także w przypadku smartfonów. Z tego powodu w naszej ofercie odnajdziesz szeroki wybór adapterów micro USB, adapterów audio do jack 3.5mm oraz innych akcesoriów z tej kategorii. Nie mogliśmy pominąć tych produktów, chcąc zapewnić naszym klientom prawdziwie uniwersalną ofertę, dającą możliwość skorzystania z pełni możliwości posiadanych przez nich urządzeń w każdej sytuacji. Zapewniamy dostęp do produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się w przypadku urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli masz problem z dopasowaniem słuchawek o odpowiednim wejściu do swojego telefonu lub też chciałbyś wykorzystać mniejszą kartę SIM w telefonie starszego typu, to opisywane powyżej adaptery będą dla Ciebie najodpowiedniejszym, a w dodatku niedrogim rozwiązaniem. Sprawdź już teraz szczegóły techniczne oferowanych przez nas adapterów.

 

Strona wygenerowana w 0.182 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję