SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Adaptery do telefonów

(ilość produktów: 8 )
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Dlaczego potrzebujesz adaptera do swojego telefonu?

Nie jest żadną tajemnicą fakt, że tak różnorodne możliwości współczesnych smartfonów wynikają również z tego, że można w ich przypadku zastosować wiele dodatkowych akcesoriów i wyposażenia, które ich funkcjonalność zwiększy. Wybór jest pod tym względem naprawdę bardzo szeroki i możesz wybrać do swojego urządzenia tak naprawdę dziesiątki różnorodnych akcesoriów. Tym, co bez wątpienia może Ci się przydać, są akcesoria z kategorii adapterów. Czym one są i jakich adapterów możesz potrzebować?

Popularnym wyposażeniem są adaptery USB-C. To akcesorium, które wykorzystasz nie tylko ze smartfonem, ale też z innymi urządzeniami elektronicznymi. Dzięki niemu korzystanie z każdego z nich może być wygodniejsze. Pozwoli Ci ono na jednoczesną obsługę różnych urządzeń USB. Możesz zyskać port HDMI, który prześle obraz o rozdzielczości nawet 4K. Będziesz dzięki niemu w stanie np. podłączyć swój telefon do komputera bez blokowania wejścia USB i możliwości jednoczesnego skorzystania również z innych urządzeń i akcesoriów.

Klienci często sięgają również po adaptery do iPhone’a, czyli urządzenia, gdzie słuchawki oraz ładowarka korzystają z tego samego złącza. Adapter pozwoli Ci na jednoczesne podłączenie obydwu tych akcesoriów. Możesz więc słuchać ulubionej muzyki niezależnie od poziomu baterii w telefonie – z adapterem podłączenie słuchawek nie wykluczy możliwości ładowania baterii urządzenia. Podobne zastosowanie mają adaptery audio do jack 3.5mm, czyli przejściówki, które dadzą Ci możliwość skorzystania z tradycyjnych słuchawek w urządzeniu, które nie posiada odpowiedniego wejścia na nie.

Jeszcze jednym wyposażeniem, które może okazać się niezwykle przydatne, a jakie odnajdziesz w naszej ofercie, są adaptery SIM. Będzie to dla Ciebie obowiązkowy wybór, jeżeli chcesz korzystać z jednej karty SIM na różnych telefonach, które wykorzystują karty SIM o różnej wielkości. Dzięki przejściówce możesz bez wymiany posiadanej karty SIM przekształcić ją w kartę o dowolnym wymiarze wykorzystywanym w tego rodzaju urządzeniach.

Szeroki wybór adapterów micro USB, adapterów do iPhone i wiele więcej

Jak więc widać, adaptery, czyli popularne przejściówki są wyposażeniem, który znajdzie wiele zastosowań także w przypadku smartfonów. Z tego powodu w naszej ofercie odnajdziesz szeroki wybór adapterów micro USB, adapterów audio do jack 3.5mm oraz innych akcesoriów z tej kategorii. Nie mogliśmy pominąć tych produktów, chcąc zapewnić naszym klientom prawdziwie uniwersalną ofertę, dającą możliwość skorzystania z pełni możliwości posiadanych przez nich urządzeń w każdej sytuacji. Zapewniamy dostęp do produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się w przypadku urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli masz problem z dopasowaniem słuchawek o odpowiednim wejściu do swojego telefonu lub też chciałbyś wykorzystać mniejszą kartę SIM w telefonie starszego typu, to opisywane powyżej adaptery będą dla Ciebie najodpowiedniejszym, a w dodatku niedrogim rozwiązaniem. Sprawdź już teraz szczegóły techniczne oferowanych przez nas adapterów.

 

Strona wygenerowana w 0.062 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję