SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A217 GALAXY A21S

Części i akcesoria do SAMSUNG A217 GALAXY A21S

(ilość produktów: 320)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Sprawdzone części do Samsung A217 Galaxy A21s

Na przestrzeni lat Samsung zdążył przyzwyczaić nas do tego, że produkowane przez niego smartfony wyróżniają się parametrami i jakością wykonania, często zostawiając w tyle nawet konkurencyjne telefony od Apple. Oferta koreańskiego producenta to jednak nie tylko zaawansowane urządzenia z najwyższej półki, ale także budżetowe modele, które doskonale nadają się do codziennego użytkowania. To właśnie takim telefonem jest smartfon Samsung A217 Galaxy A21s.

Samsung A217 Galaxy A21s sprawdza się jako smartfon do wykonywania standardowych czynności, takich jak dzwonienie, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki czy korzystanie z mniej wymagających aplikacji. Uwagę przykuwa przede wszystkim duży wyświetlacz 6,5 cala w jakości HD+, który zapewnia dobrze nasycone kolory. Warty odnotowania jest także poczwórny aparat, elegancki design oraz wydajna i pojemna bateria.

Szeroki wybór części zamiennych do Samsung A217 Galaxy A21s

Posiadacze tego telefonu muszą jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że jest to urządzenie budżetowe, do którego produkcji wykorzystano nieco gorsze materiały niż w przypadku droższych modeli. W praktyce oznacza to, że poszczególne podzespoły smartfonu mogą się zużywać dość szybko, a elementy obudowy zewnętrznej mogą być bardziej podatne na uszkodzenia przy upadku lub zderzeniu z twardą powierzchnią. Tego typu sytuacje nie są jednak powodem, by rezygnować z ulubionego smartfonu i kupować nowy telefon – w asortymencie naszej hurtowni GSMOK mamy bowiem szeroki wybór części zamiennych do Samsung A217 Galaxy A21s.

Smartfon ten jest modelem stosunkowo nowym, dlatego sprawdzone części do Samsung A217 Galaxy A21s są dość łatwo dostępne. W naszym sklepie można znaleźć przede wszystkim wewnętrzne części serwisowe, które najczęściej ulegają awarii w A217 Galaxy A21s. Oferujemy między innymi głośniki, mikrofony, kamery czy moduły czytnika linii papilarnych, można jednak znaleźć u nas także wydajne baterie.

Posiadamy także szeroki wybór części zamiennych do Samsung A217 Galaxy A21s, które znakomicie zastąpią zamontowane fabrycznie elementy obudowy. Chodzi tu przede wszystkim o wyświetlacze LCD i panele dotykowe, szybki aparatu oraz klapki baterii z obudową tylną. Sprzedajemy tylko sprawdzone części do Samsung A217 Galaxy A21s, które są gwarantem sprawnego i długotrwałego działania.

Wysokiej jakości akcesoria do Samsung A217 Galaxy A21s

Na asortyment naszej hurtowni składają się jednak nie tylko części serwisowe, ale również wysokiej jakości akcesoria do Samsung A217 Galaxy A21s. Oferujemy na przykład ochronne, wytrzymałe szkło ceramiczne oraz szkło hartowane na telefon. Dodatkowo w sklepie GSMOK posiadamy wysokiej jakości akcesoria do Samsung A217 Galaxy A21s, które zwiększą odporność smartfonu na uderzenia oraz sprawią, że będzie on wyglądał bardziej oryginalnie – mamy na myśli estetyczne etui ochronne, które można u nas kupić w różnych kolorach, takich jak granat, jasny róż, czy czerwień.

 

Strona wygenerowana w 1.26 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję