Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P10
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P10

(ilość produktów: 2)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 138.20 zł
Brutto 169.99 zł
Brutto B2B135.36 zł
Netto 138.20 zł
Brutto 169.99 zł
Brutto B2B135.36 zł

Nasz sklep GSMOK.PL istnieje na rynku nieprzerwanie od 2003 roku i od tego czasu oferujemy naszym klientom indywidualnym i biznesowym najlepsze produkty z branży GSM. Na tej podstronie znajdziesz wyselekcjonowane wyświetlacze do Huawei P10. Oferowane modele różnią się pochodzeniem oraz typem, a cechą wspólną wszystkich z nich jest doskonała jakość wyświetlanego obrazu i zgodność ich realnego stanu z informacjami zawartymi na podstronach produktowych. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne wyświetlacze do P10 i złóż zamówienie jeszcze dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod infolinią oraz skrzynką e-mail. Klientom B2B oferujemy także korzystne rabaty i zniżki - zapytaj o szczegóły.

Rodzaje, typy i cechy szczególne wyświetlacza do Huawei P10

W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów na żadnym polu, dlatego wśród wielu propozycji dostępnych w GSMOK.PL znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane i pewne artykuły o sprawdzonym pochodzeniu. Oferowane wyświetlacze do P10 to nowe zamienniki wyprodukowane przez znane firmy trzecie, które cieszą się doskonałą opinią na rynku. 

W Huawei P10 znajduje się wyświetlacz o dużej przekątnej i rozdzielczości, którego uszkodzenie generuje wysokie koszty usunięcia awarii. W naszym sklepie GSMOK.PL udowadniamy, że wcale nie musi tak być. Oferujemy atrakcyjnie wycenione ekrany, które nie powinny nadszarpnąć budżetu klientów. Wszystkie wyświetlacze do P10 są oferowane wraz z elementami niezbędnymi do przeprowadzenia procesu montażu. Dbamy także o to, aby zostały spakowane i dostarczone do odbiorcy w bezpiecznej formie. Warto wiedzieć, że ekran można uszkodzić na naprawdę wiele sposobów. Może to być upuszczenie smartfona na twarde podłoże, położenie na nim twardych przedmiotów, a nawet trzymanie go w jednej kieszeni wraz z jakimkolwiek twardym lub ostrym przedmiotem.

Zapraszamy do zakupu ekranu do Huawei P10

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą akcesoriów i części zamiennych GSM, które pochodzą ze sprawdzonych, pewnych i bezpiecznych źródeł. Wszystkie produkty oferowane w GSMOK.PL mają udokumentowane pochodzenie i zostały przez nas wyselekcjonowane na podstawie stosunku jakości do ceny zakupu. Zamów już dziś wyświetlacz do Huawei P10 i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz wielu rabatów dla naszych klientów B2B. Wysyłki realizujemy dwukrotnie w ciągu dnia przy wyborze firmy kurierskiej, a na terenie Warszawy dostarczamy zamówienia już w ciągu kilku godzin od złożenia dyspozycji. Co więcej, nasi pracownicy to najbardziej wykwalifikowani ludzie w branży, którzy z chęcią pomogą w wyborze telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakupu zarówno prywatnych konsumentów, którzy chcą przeprowadzić naprawę samodzielnie we własnym domu lub warsztacie, jak i klientów biznesowych, w tym właścicieli sklepów i serwisów GSM.

Strona wygenerowana w 0.642 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję