SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P10
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P10

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 125.00 zł
Brutto 153.75 zł
Brutto B2B122.45 zł
Netto 125.00 zł
Brutto 153.75 zł
Brutto B2B122.67 zł
Netto 138.20 zł
Brutto 169.99 zł
Brutto B2B135.36 zł
Netto 125.00 zł
Brutto 153.75 zł
Brutto B2B122.67 zł

Nasz sklep GSMOK.PL istnieje na rynku nieprzerwanie od 2003 roku i od tego czasu oferujemy naszym klientom indywidualnym i biznesowym najlepsze produkty z branży GSM. Na tej podstronie znajdziesz wyselekcjonowane wyświetlacze do Huawei P10. Oferowane modele różnią się pochodzeniem oraz typem, a cechą wspólną wszystkich z nich jest doskonała jakość wyświetlanego obrazu i zgodność ich realnego stanu z informacjami zawartymi na podstronach produktowych. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne wyświetlacze do P10 i złóż zamówienie jeszcze dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod infolinią oraz skrzynką e-mail. Klientom B2B oferujemy także korzystne rabaty i zniżki - zapytaj o szczegóły.

Rodzaje, typy i cechy szczególne wyświetlacza do Huawei P10

W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów na żadnym polu, dlatego wśród wielu propozycji dostępnych w GSMOK.PL znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane i pewne artykuły o sprawdzonym pochodzeniu. Oferowane wyświetlacze do P10 to nowe zamienniki wyprodukowane przez znane firmy trzecie, które cieszą się doskonałą opinią na rynku. 

W Huawei P10 znajduje się wyświetlacz o dużej przekątnej i rozdzielczości, którego uszkodzenie generuje wysokie koszty usunięcia awarii. W naszym sklepie GSMOK.PL udowadniamy, że wcale nie musi tak być. Oferujemy atrakcyjnie wycenione ekrany, które nie powinny nadszarpnąć budżetu klientów. Wszystkie wyświetlacze do P10 są oferowane wraz z elementami niezbędnymi do przeprowadzenia procesu montażu. Dbamy także o to, aby zostały spakowane i dostarczone do odbiorcy w bezpiecznej formie. Warto wiedzieć, że ekran można uszkodzić na naprawdę wiele sposobów. Może to być upuszczenie smartfona na twarde podłoże, położenie na nim twardych przedmiotów, a nawet trzymanie go w jednej kieszeni wraz z jakimkolwiek twardym lub ostrym przedmiotem.

Zapraszamy do zakupu ekranu do Huawei P10

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą akcesoriów i części zamiennych GSM, które pochodzą ze sprawdzonych, pewnych i bezpiecznych źródeł. Wszystkie produkty oferowane w GSMOK.PL mają udokumentowane pochodzenie i zostały przez nas wyselekcjonowane na podstawie stosunku jakości do ceny zakupu. Zamów już dziś wyświetlacz do Huawei P10 i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz wielu rabatów dla naszych klientów B2B. Wysyłki realizujemy dwukrotnie w ciągu dnia przy wyborze firmy kurierskiej, a na terenie Warszawy dostarczamy zamówienia już w ciągu kilku godzin od złożenia dyspozycji. Co więcej, nasi pracownicy to najbardziej wykwalifikowani ludzie w branży, którzy z chęcią pomogą w wyborze telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakupu zarówno prywatnych konsumentów, którzy chcą przeprowadzić naprawę samodzielnie we własnym domu lub warsztacie, jak i klientów biznesowych, w tym właścicieli sklepów i serwisów GSM.

Strona wygenerowana w 0.733 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję