SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Baterie

(ilość produktów: 584 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 6
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Oryginalne baterie do telefonów znanych producentów

Najbardziej renomowani producenci urządzeń mobilnych co roku dokładają wszelkich starań by kolejne modele ich flagowych telefonów miały jak najlepsze funkcje i możliwości. Dotyczy to w znacznej mierze baterii – w najlepszych telefonach te komponenty wytrzymują bez ładowania nawet do kilku dni. Problem pojawia się jednak, gdy bateria ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu. Konieczność noszenia ze sobą wszędzie ładowarki, niespodziewane rozładowywanie się urządzenia i regularne ładowanie telefonu w domu, pracy czy na uczelni nie jest niczym przyjemnym.

Notorycznie rozładowująca się bateria nie musi jednak wiązać się z koniecznością wymiany całego telefonu. W naszym sklepie internetowym GSMOK można kupić w pełni sprawne, oryginalne baterie do telefonów znanych producentów, takich jak Samsung czy Sony.

Oryginalne baterie do telefonów Samsung w sklepie GSMOK

Południowokoreańska marka od wielu lat uznawana jest za jednego z liderów w branży urządzeń mobilnych. Nie może to dziwić, ponieważ kolejne modele Samsunga cechują się nie tylko fantastycznymi parametrami, ale także nowoczesnym designem i wytrzymałością. Niestety, tak jak telefony innych producentów, urządzenia południowokoreańskiej marki również mogą ulec uszkodzeniu, np. na skutek niewłaściwego użytkowania lub uszkodzenia mechanicznego. Dotyczy to również ładowarek.

Użytkownicy Samsungów oraz właściciele serwisów naprawczych mogą kupić u nas wysokiej jakości, oryginalne baterie do telefonów Samsung, które znakomicie zastąpią zużyte lub uszkodzone komponenty. Potwierdzeniem jakości naszych części serwisowych są pozytywne opinie serwisów GSM oraz rekomendacje byłych klientów. Dzięki naszym oryginalnym bateriom do telefonów Samsung będziesz przez długi czas cieszył się swoim smartfonem, niezależnie od tego, czy posiadasz stosunkowo nowego flagowca, czy budżetowy model sprzed kilku lat.

Oryginalne baterie do telefonów Sony

W asortymencie hurtowni GSMOK posiadamy też części serwisowe do smartfonów produkowanych przez mniej popularne marki. Mamy między innymi szeroki wybór akcesoriów i komponentów zastępczych do telefonów Sony. Oferowane przez nas oryginalne baterie do telefonów Sony są gwarancją bezproblemowego, wieloletniego użytkowania.

Zależy nam na tym, by zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najbardziej komfortowe, dlatego nie tylko zapewniamy szybką wysyłkę, ale również profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnych produktów, skontaktuj się z naszymi pracownikami – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy co kupić, byś był w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kupna odpowiednich oryginalnych baterii do telefonów znanych producentów.

 

Pojemność:

Stan:

Strona wygenerowana w 0.348 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję