SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • Y6 2019
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do Y6 2019

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Doskonale wiemy, jak istotna dla współczesnych klientów jest korzystna relacja ceny do jakości, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone, pewne i wyselekcjonowane akcesoria oraz urządzenia, narzędzia i części zamienne GSM w dobrej cenie. Znajdziesz wśród nich także wyświetlacze do Huawei Y6 2019 w wielu wariantach. Wszystkie w stu procentach spełniają wymagania producenta względem jakości generowanego obrazu i mają udokumentowane, sprawdzone pochodzenie. Oferujemy egzemplarze całkowicie nowe, wyprodukowane przez firmy trzecie znane w środowisku GSM. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dlaczego zakup wyświetlacza do Huawei Y6 2019 w GSMOK.PL się opłaca?

Stłuczenie ekranu w smartfonie to jedna z najczęstszych awarii, z którymi w swoim życiu z pewnością spotkał się praktycznie każdy użytkownik współczesnych telefonów. Upadek smartfona, położenie na nim ciężkiego przedmiotu czy noszenie go w jednej przegródce lub kieszeni wraz z ostrymi narzędziami, czy kluczami może wywołać pęknięcie, lub stłuczenie ekranu, którego nie da się naprawić bez konieczności wymiany całego podzespołu. Wielkość wyświetlacza sprawia, że nawet niewielka siła skondensowana na jednym punkcie z pewnością spowoduje awarię.

W naszym sklepie dostępne wyświetlacze do Y6 2019 w postaci zamienników, wyprodukowane przez znane firmy z branży GSM, które cieszą się ogromną popularnością wśród współczesnych klientów ze względu na ich korzystną cenę i wysoką jakość.

Cechy wszystkich ekranów do Huawei U6 2019 dostępnych w GSMOK.PL

W Huawei Y6 2019 znajdziemy wyświetlacz o dużej przekątnej 6.1 cala, który charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 1560 x 720 pikseli w technologii IPS TFT. Ekran generuje żywy obraz o dużym kontraście, który jest podstawowym atutem tego telefonu. Właśnie dlatego podczas jego uszkodzenia warto wybrać model o odpowiednio wysokiej jakości. W naszym sklepie GSMOK.PL wszystkie ekrany do Huawei Y6 2019 są w pełni zgodne z wymogami tego producenta. 

Zamów już dziś wyświetlacze do Huawei Y6 2019 i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz największego wyboru części zamiennych w kraju. Pracownik danej firmy kurierskiej odwiedza nas dwukrotnie w ciągu jednego dnia, dzięki czemu nasi klienci z reguły otrzymują swoje skompletowane zamówienie już na drugi dzień. Na terenie Warszawy możesz skorzystać także z dostawy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy pełne zadowolenie, niezależnie od wartości zamówienia, a także pomoc na każdym etapie współpracy. Nasze produkty kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do biznesowych B2B.

Strona wygenerowana w 0.794 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję