SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 11 PRO

(36 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szeroka oferta części serwisowych do iPhone 11 Pro to gwarancja elementów, jakich potrzebują serwisy naprawiające sprzęt tej marki. Wprowadziliśmy do sprzedaży zarówno niewielkie elementy takie jak szufladki kart Dual Sim, jak i ramki z klejem czy potrzebne podczas serwisowania przycisków taśmy Flex. Nasza oferta obejmuje szereg rozwiązań do smartfonów marki Apple. Wiemy, co najczęściej ulega awarii i jakie elementy mogą zostać wymienione na nowe. Ciągle poszerzamy asortyment, zapewniając serwisantom możliwość usuwania awarii z coraz to nowszych modeli smartfonów iPhone. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produktów w tej kategorii!

Części serwisowe do iPhone 11 Pro

Oferta sklepu GSMOK.PL obfituje w części nowe, niezawodne, idealnie dopasowane do konkretnego modelu iPhone w tym przypadku do wersji 11 Pro. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, co przełoży się oczywiście na dłuższą pracę urządzenia na podzespołach kupionych właśnie u nas. Nasz asortyment składa się między innymi z szufladek kart SIM. Klienci znajdą u nas propozycje różniące się kolorem, dzięki czemu będą mogli postawić na wersję dopasowaną wykończeniem do obudowy samego smartfona. 

Części serwisowe iPhone 11 Pro, o jakich warto jeszcze wspomnieć, to na przykład układy ładowania, które pasują nie tylko do tej, ale kilku innych wersji z serii 11 i 12. Dzięki temu każdy serwis będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędne, często wymieniane, a przy tym kompatybilne z różnymi urządzeniami części serwisowe. Zapewniamy także płytki wibracyjne, które w modelu 11 Pro są dość częstą przyczyną wizyt w serwisach GSM. Jesteśmy pewni, że każdy fachowiec znajdzie u nas produkt, jakiego potrzebuje. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, zawsze dbamy o profesjonalną obsługę klienta!

Niewielkie elementy serwisowe – iPhone 11 Pro

Oprócz układów ładowania, szufladek kart SIM i innych większych elementów kompatybilnych z iPhone 11 Pro, przygotowaliśmy dla naszych klientów niewielkie części serwisowe do tego modelu smartfona. Nie oznacza to oczywiście, że są mniej ważne, wręcz przeciwnie, często to one decydują o prawidłowym działaniu urządzenia. Przykładem może być siateczka głośnika czy buzzer i sam głośnik. Nie ma użytkownika, który bez sprawnego odtwarzacza dźwięków będzie korzystał ze smartfona, o czym doskonale zdajemy sobie sprawę. Stąd oferta mniejszych, a jakże ważnych części serwisowych do iPhone 11 Pro. Warto tutaj wspomnieć o szybkach aparatów, także małych, a często wymienianych elementach.

Taśma Flex – potrzebujesz jej!

W sklepie GSMOK.PL każdy profesjonalista świadczący usługi serwisowe kupi taśmy Flex do iPhone 11 Pro. Te niezbędne części wymieniane w przypadku nieprawidłowego działania czujników, głośników, przycisków Volume czy Power dostępne są w naszym sklepie w wielu wydaniach. Różnią się przede wszystkim możliwością ich zastosowania w konkretnej części urządzenia, co będzie odpowiadać za poprawne działanie konkretnej funkcji. Zapraszamy wszystkich potrzebujących serwismenów do zakupu taśm z naszej oferty. Gwarantujemy jakość i niezawodność tych części serwisowych.

Ramki, szybki i nie tylko

Asortyment naszego sklepu obejmuje także ramki z klejem do LCD. Bardzo potrzebne, często wymieniane przy okazji naprawy wyświetlacza, już z klejem, proste w montażu. Oferta składa się także z szybek LCD o odpowiednich złączach już zespolonych z powierzchnią elementu. Oczywiście ta część serwisowa do iPhone 11 Pro ma kolor czarny, miejsce na notch, otwory kamery, Face ID czy głośnika. Zapraszamy do przejrzenia pozostałych możliwości w naszym sklepie GSMOK.PL.

Strona wygenerowana w 0.629 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję