SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Buzery

(ilość produktów: 149 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Buzery do telefonów znanych producentów w GSMOK 

W dzisiejszych czasach z telefonów komórkowych korzystamy niemal bez przerwy – zarówno w celach zawodowych, jak również prywatnych. Każdego dnia wykonujemy połączenia, wymieniamy się smsami i mailami, robimy zdjęcia, obsługujemy programy i aplikacje, słuchamy muzyki oraz oddajemy się rozrywce. Nie może zatem dziwić fakt, że poszczególne komponenty smartfonów wraz z upływem czasu ulegają zniszczeniu lub zużyciu. Nie zawsze jednak od razu trzeba kupować nowy model. Czasem wystarczy wymiana konkretnych podzespołów, by w dalszym ciągu móc korzystać z posiadanego telefonu. Tym bardziej, że obecnie wymianie podlegają niemal wszystkie części urządzeń mobilnych. W sklepie GSMOK oferujemy szeroki wybór najróżniejszych części serwisowych do smartfonów najbardziej renomowanych producentów. W ofercie posiadamy między innymi buzery do telefonów Huawei, Xiaomi i Samsung.  

Czym są buzery do telefonów? 

Buzery to małe głośniki wbudowane w telefony komórkowe, które służą do odtwarzania dźwięków. Korzysta się z nich między innymi podczas słuchania plików muzycznych czy prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Ponadto, buzery często służą również do sygnalizacji powiadomień przekazywanych przez aplikacje i programy.  

Niedziałający buzer może zatem być dużym problemem i utrudniać korzystanie z telefonu zarówno w celach służbowych, jak również prywatnych. W przypadku awarii tego komponentu należy jak najszybciej zakupić odpowiednie części serwisowe. W sklepie GSMOK można znaleźć buzery do telefonów Huawei, Xiaomi i Samsung.  

Buzery do telefonów Huawei, Xiaomi i Samsung 

Buzer do telefonu należy kupować na podstawie producenta posiadanego smartfonu oraz jego modelu. Naszym klientom możemy zaoferować buzery do telefonów znanych producentów, takich jak Huawei, Xiaomi, Samsung, Asus czy LG. Nasz asortyment tworzą nie tylko akcesoria do najnowszych modeli, ale także części serwisowe do urządzeń mobilnych, których produkcja zaczęła się kilka lat temu. Dzięki temu odpowiednie buzery dla siebie znajdą u nas posiadacze między innymi Huawei P9 Lite czy Samsung Galaxy S7.  

Zależy nam na tym, by wszyscy nasi klienci byli w stu procentach zadowoleni z zakupów w naszym sklepie internetowym z częściami serwisowymi do smartfonów. Dlatego gwarantujemy sprawność wszystkich buzerów do telefonów Huawei, Xiaomi i Samsung, a ponadto produkty obejmujemy umową gwarancyjną na okres sześciu miesięcy.  

Wysokiej jakości buzery do telefonów iPhone 

W naszym sklepie coś dla siebie znajdą również posiadacze telefonów sygnowanych logo z nadgryzionym jabłkiem. Urządzenia mobilne amerykańskiego producenta znane są co prawda ze swojej niezawodności, ale również w nich niektóre podzespoły na skutek wieloletniego użytkowania mogą ulec zużyciu. Nasz asortyment obejmuje buzery do telefonów iPhone Apple do modeli takich jak iPhone 6 i6SPlus, a także iPhone 7 i 8 oraz X. Podobnie jak inne buzery do telefonów znanych producentów, głośniczki do urządzeń Apple także objęte są półroczną gwarancją.

Strona wygenerowana w 0.131 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję